У Тернопільській обласній дитячій лікарні хочуть відкрити Сімейну кімнату

У Тернопільській обласній дитячій лікарні хочуть відкрити Сімейну кімнату

11 січня із робочим візитом обласну дитячу лікарню в Тернополі відвідала делегація представників БО «Фундація Дім Рональда МакДональда».

У ході візиту гості разом із генеральним директором (головним лікарем) Григорієм Корицьким відвідали ряд відділень лікарні, зокрема, онкогематологічне відділення, відділення інтенсивної терапії для новонароджених дітей з виїзною неонатологічною бригадою, відділення патології новонароджених дітей, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та операційне відділення.

Також було обговорено важливі питання щодо відкриття Сімейної кімнати на базі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР.

Про це повідомляють на сторінці медзакладу у соцмережі.

Відео дня

— Для нашого медичного закладу Сімейна кімната є важливим та потрібним кроком для розвитку сімейно-орієнтованої медицини, — йдеться на сторінці лікарні. — Адже лікарня являється провідним спеціалізованим закладом, який надає багатопрофільну медичну допомогу дітям не тільки Тернополя та Тернопільської області, а й інших областей. На базі лікарні функціонує 15 стаціонарних відділень, де більшість наших маленьких пацієнтів є жителями області. Не в усіх батьків є можливість перебувати біля своїх дітей, тому Сімейна кімната дасть змогу більше часу проводити батькам біля діток, а це буде сприяти швидшому одужанню та покращуватиме емоційний стан у дітей.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up