Відтепер медзаклади можуть обмінюватись документами із військовими частинами

Відтепер медзаклади можуть обмінюватись документами із військовими частинами

Це має значно спростити процес проходження військово-лікарської комісії.

Відтепер медзаклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами, ТЦК та службами соціальної підтримки через систему електронного документообігу. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

— Це значно спростить та пришвидшить процес проходження військово-лікарської комісії для наших захисниць та захисників, – йдеться у повідомленні.

У МОЗ наголошують, що військові навіть з важкими пораненнями могли годинами стояти в чергах, збирати десятки документів і їздити в різні міста України, щоб пройти військово-лікарську комісію. Наприклад, після рішення ВЛК потрібно було особисто возити документи про відпустку або про непридатність за станом здоровʼя до військової частини. 

Відео дня

— Зараз же документи щодо рішення ВЛК про відпустку або про непридатність за станом здоровʼя медзаклад в електронному вигляді направить до військової частини, після чого військовослужбовець може одразу їхати до центру комплектування за місцем проживання або відпустки, — кажуть у відомстві.

Військова частина, своєю чергою, після опрацювання рішення ВЛК, надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до центру комплектування.

Через систему електронного документообігу відбуватиметься обмін такими документами:

  • довідка про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);
  • постанова ВЛК про потребу у відпустці для лікування;
  • постанова ВЛК про непридатність до військової служби;
  • інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК.

Якщо військовослужбовцю відмовляють у наданні послуги або заклад, до якого звернулися, не має системи електронного документообігу, потрібно звернутись на гарячу лінію:  МОЗ за номером 0 800 60 20 19. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up