За останню добу на Тернопільщині троє людей померли від COVID-19

За останню добу на Тернопільщині троє людей померли від COVID-19

Ковід забрав життя двох Чоловіків з Тернопільського районі та однієї жінки з Чортківського.

292 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксували в Тернопільській області за добу 6 вересня 2022 року. Про це повідомляє Тернопільський обласний центр контролю і профілактики хвороб.

Найбільше випадків захворювання в Тернопільському районі (164 особи) та Чортківському районі (97 осіб).

Також за останню добу:

летальних випадків — 3:

— чоловік 78р., Тернопільський район;

— жінка 89р., Чортківський район;

— чоловік 67р., Тернопільський район.

одужало — 87 осіб;

проведено досліджень методом ПЛР — 242.

За весь час пандемії в Тернопільській області:

захворіло — 154 191 особа;

одужало — 149 173 особи;

летальних випадків — 2 443.

 Загалом випадки підтверджено:

— Кременецький район – 17 255 (16 703 одужало, 314 летальних)

в т.ч. м. Кременець - 3 214 (3 141 одужало, 66 летальних);

— Тернопільський район – 92 074 (88 942 одужало, 1 411 летальних)

в т.ч. м. Тернопіль – 39 805 (38 251 одужало, 606 летальних);

— Чортківський район – 44 862 (43 528 одужало, 715 летальних)

в т.ч. м. Чортків - 6 634 (6 484 одужало, 57 летальних).

Географія поширення нових випадків:

Кременецький район (31 особа)

• Борсуківська сільська ОТГ – 4

• Великодедеркальська сільська ОТГ – 3

• Вишнівецька селищна ОТГ – 4

• Кременецька міська ОТГ – 2

• Лановецька міська ОТГ – 8

• Лопушненська сільська ОТГ – 0

• Почаївська міська ОТГ – 3

• Шумська міська ОТГ – 7

Тернопільський район (164 особи)

• Байковецька сільська ОТГ – 8

• Бережанська міська ОТГ – 4

• Білецька сільська ОТГ – 5

• Великоберезовицька селищна ОТГ – 20

• Великобірківська селищна ОТГ – 3

• Великогаївська сільська ОТГ –0

• Залозецька селищна ОТГ – 6

• Збаразька міська ОТГ – 18

• Зборівська міська ОТГ – 0

• Золотниківська сільська ОТГ – 0

• Іванівська сільська ОТГ – 0

• Козівська селищна ОТГ – 6

• Козлівська селищна ОТГ – 0

• Купчинецька сільська ОТГ – 1

• Микулинецька селищна ОТГ – 0

• Нараївська сільська ОТГ – 1

• Озернянська сільська ОТГ – 0

• Підволочиська селищна ОТГ – 2

• Підгаєцька міська ОТГ – 1

• Підгороднянська сільська ОТГ – 0

• Саранчуківська сільська ОТГ – 1

• Скалатська міська ОТГ – 2

• Скориківська сільська ОТГ – 4

• Теребовлянська міська ОТГ – 19

• Тернопільська міська ОТГ – 63

Чортківський район (97 осіб)

• Білобожницька сільська ОТГ – 2

• Більче-Золотецька сільська ОТГ – 0

• Борщівська міська ОТГ – 3

• Бучацька міська ОТГ – 19

• Васильковецька сільська ОТГ – 1

• Гримайлівська селищна ОТГ – 1

• Гусятинська селищна ОТГ – 11

• Заводська селищна ОТГ – 2

• Заліщицька міська ОТГ – 7

• Золотопотіцька селищна ОТГ – 5

• Іване-Пустенська сільська ОТГ – 1

• Колиндянська сільська ОТГ – 0

• Копичинецька міська ОТГ – 4

• Коропецька селищна ОТГ – 0

• Мельнице-Подільська селищна ОТГ – 5

• Монастириська міська ОТГ – 5

• Нагірянська сільська ОТГ – 3

• Скала-Подільська селищна ОТГ – 4

• Товстенська селищна ОТГ – 0

• Трибухівська сільська ОТГ – 2

• Хоростківська міська ОТГ – 5

• Чортківська міська ОТГ – 17

Нагадаємо, в Україні карантин та режим надзвичайної ситуації через коронавірус продовжили до кінця року. Також до 31 грудня продовжили режим надзвичайної ситуації.

Довідка: 

В ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» працює телефонна гаряча лінія: (0352) 52-81-83 (пн.-пт з 8:00 до 17:00), (067) 672-30-43 (цілодобово).

Гаряча лінія МОЗ: 0 (800) 60 20 19.

 Читайте також:

Тернопільські лікарі радять знову повернутися до масок. COVID прогресує: які вакцини зараз доступні?

На Тернопільщині доступна нова вакцина від коронавірусу Janssen. Чим вона унікальна

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Балушов Андрей
    Ооо стара пісня на новий лад))) люди в 20х числах будуть зновк травити , незрозуміло чим, статистику треба наганяти бо не вписуються в графіки,вбивцям білохалатникам вде є наказ тртмати рот закритим і агітувати за шмурдяк! Будуть подавати по зомбоящику що витік радіації з ЗАЕС але травля буде по містах можливо знову зявляться самольотики і небо буле в клітинку та в полосочку або під видом мийки вулиць будуть розливати отруту.Будьте обережні бережіть себе та своїх дітей.
  • Iruna Valkiv-Kovtsun
    Ооо, почалось
  • Андрій Струк
    Вакцинація гірше ковіду!
  • Oksana Pochekailo
    Вакцина захищає,треба обовязково вакцинуватися,а ті хто помер зразу після вакцини то мали супутні захворювання ,вакцина ні причому🤔
    Ирина reply Oksana Pochekailo
    Ай-на-на!... яка цікава версія!..)))

keyboard_arrow_up