Андрій ТИХИЙ - Всі Статті (30312)

Ще тиждень тому все в точності повторювалося як в Іспанії за аналогічний період. Сьогодні відстаємо у 6 разів (1319 випадків (станом на 6 квітня) проти 7988 (у Іспанії за аналогічний період), дивіться таблицю нижче. З них 12% (!) - на Тернопільщині. При тому, що лікарні тестами вже забезпечені. Яка кількість хворих може бути в Україні на 24 квітня - "20 хвилин" прорахували статистичні дані за двома сценаріями - позитивним і негативним. 

У часи пандемії коронавірусу зі всіх каналів комунікації ми весь час чуємо про те, що потрібно зберігати спокій та мити руки. Нам постійно наголошують на важливості постійної дезінфекції наших рук та поверхонь і предметів, з якими ми стикаємося. Але, на жаль, до деяких аспектів нашої безпеки ми виявилися абсолютно не готовими – і це може підтвердити будь-хто, хто намагався придбати елементарні засоби захисту: медичні маски та антисептики.

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені податки та реалізовані соціальні проекти за попередній рік. Протягом 2019 року Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 670,17 млн грн податкових відрахувань.

Що відповідати на перші запитання та як говорити «про це» - у матеріалі “20 хвилин” з циклу публікацій про статеве виховання.

Журналістка “20 хвилин” зібрала для вас сім фільмів про кохання. Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто полежати та подивитись романтичний фільм. 

Повний комплект нагород зібрав представник тернопільського центру "Інваспорт" Андрій Андріїшин.

У період карантину виникла нагальна потреба безпечно потрапити на роботу. У Тернополі, як і всій країні, заборонили перевезення пасажирів у громадському транспорті. Так, вже з 23 березня буде припинено перевезення громадським транспортом взагалі. Але під час карантину дозволено користуватися власним авто та послугами таксі.

Після впровадження карантину тернопільський бізнес почав переживати важкі часи. Частина місцевих компаній, намагаючись мінімізувати свої втрати на період ізоляції, шукають шляхи виходу із нелегкої ситуації. Ресторани, кафе, турфірми, спортзали, салони краси, магазини побутової техніки, меблеві салони, клінінгові компанії, салони квітів тощо,  – частину із них тимчасово закрили. Деякі перейшли на дистанційну форму роботи.  Як ми можемо підтримати тернопільський бізнес?  

Срібну та бронзову нагороди отримали вихованці Тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римсткої боротьби та Школи вищої спортивної майстерності.

Щонайменше тиждень гравці "Ниви" перебуватимуть на вимушеному карантині. Про це команді оголосив тренерський штаб.

keyboard_arrow_up