Андрій ТИХИЙ - Всі Статті (30302)

Лінія магазинів EVA оголосила переможниць національної премії «Мама року», серед них – матуся із Тернополя. За шість років існування проект знайшов десятки тисяч прихильників та зібрав майже три тисячі історій щасливого материнства з усієї України.

Генеральний підрядник житлового комплексу "Щастя", будівельна компанія “МАКБУД”, змінила керівництво. Новим директором призначено Юрія Ковальчука. Які зміни чекають інвесторів? Як це відобразиться на поточних та майбутніх об'єктах? Про це розповідає новопризначений керівник в ексклюзивному інтерв’ю.

Життя без телефону можливо сьогодні лише в історичній кіноленті за часів царської родини та кріпацтва. Сучасна людина не може обійтися без цього пристрою та нормально існувати. Все життя — там, зв'язок обмежений можливостями телефону чи комп'ютера. Тому обирати подібну техніку треба уважно, оцінюючи всі параметри.  Поговоримо, що має бути в телефоні у мешканця Тернопільської області для повного задоволення його потреб

Правильним доповненням кафе або ресторану в теплу пору року є літня тераса. Особливо вигідно виділяється та літня тераса в Тернополі, про яку попіклувались озеленювачі та освітлювачі. Починаючи з весни, коли сонце вже гріє, але ще не пече, приємно посидіти надворі з чашкою кави і тістечком, розуміючи, що далі буде тільки краще. Потім приходить літо, і літня тераса стає способом сховатись від сонця, все ще знаходячись на свіжому повітрі. А восени відвідувачі не поспішають обирати приміщення, намагаючись зловити останнє тепле проміння. Це список ресторанів і кафе в Тернополі, що можуть похизуватись літньою терасою. 

День весілля – особлива подія в житті кожного. Щороку подружжя відзначає дату пам’яті про свій святковий день у колі близьких та друзів. Кожна наступна річниця весілля має свою назву і традиції. Вибір подарунку – відповідальне завдання, адже так кортить приємно вразити свою половинку. Дивіться інфографіку, щоб знати, коли і що дарувати.

Іноді їжа, спожита не у свій час, може принести неприємності. Які продукти у яку пору дня краще їсти, щоб ваш організм отримував від них максимум користі.

В період карантину багатьох з нас не покидає думка про відпочинок. Літо - сезон відпусток та подорожей. Пропонуємо Вашій увазі огляд "Де відпочити влітку 2020"

Перший міський Кубок з тач-регбі відбувся 13 червня на стадіоні 23-ї школи. Участь у ньому взяли чотири місцеві команди.

Обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Володимир Гевко. Рішення призначити його керівником осередку партії на Тернопільщині ухвалили 5 червня.  У планах команди «Слуга Народу» - багато змін та інновацій для краян. Володимир Гевко щиро вірить в те, що змінити закоренілі важелі старої системи можливо. Але для цього потрібно справді працювати та дбати про добробут громадян. 

Школа закінчилась, 11 років промайнули і перед випускниками “стеляться доріжки” у дорослий світ. Від вибору цієї дороги залежить усе подальше життя. Звісно ж усі мріють, щоб у них було гарне майбутнє: улюблена робота, яка є завжди (!навіть в умовах кризи), комфортні умови праці, швидка та успішна кар’єра, висока заробітна плата, забезпечене життя для себе, сім’ї та рідних, можливість подорожувати і побачити світ разом з друзями. Яка сфера гарантує все це?

keyboard_arrow_up