Оксана БУЧКО
680026477
Оксана БУЧКО - Всі Статті (769)

Сімейний статус при виборі партнера стає поняттям, яке все більше ігнорують. Те, що людина у стосунках чи навіть одружена, перестало бути перешкодою щодо завоювання. Оправдань для подібних вчинків — безліч, та тільки “ефект бумеранга” ніхто не в змозі відмінити.

Виставку майданних фоторобіт відкрили на мистецькому фестивалі "Ї". Автор робіт –тернополянин Андрій Шевчук – зловив найемоційніші моменти Майдану в Києві та Тернополі.

Відомі письменники та поети, музичні гурти, гості з інших міст уже готуються до фестивалю "Ї". Приїхали сотні гостей з інших міст, є навіть поляки. Вони розглядають виставки картин та фотографій, ознайомлюються з Тернополем.

Поновити усі кримінальні справи щодо КП МШЕД та приватників з Луцька, звільнити з посад прокурорів, які закривали справи, а також щотижнево звітувати про хід розслідування — з такими вимогами прийшли тернополяни під стіни обласної прокуратури 28 березня.

Багато людей принципово не хочуть одружуватись, бо остерігаються зміни поведінки партнера після шлюбу. Адже штамп в паспорті свідчить про досягнення мети. І після цього природно йде розслаблення і припинення намагань підкорити обранця.

Живий ланцюг по всій Україні вирішили організувати кияни 12 квітня. Вони розробили сайт, де проклали маршрут. Просять долучитись до акції усі міста.

Студенти масово покидають Крим. Четверо з них уже перевелись в Тернопіль. Кажуть, що в Криму залишатись стало неможливо.

П’ятеро студентів з Криму перевелись у медичний університет в Тернополі. Четверо уже продовжують навчання.

Більше 50-ти фірм запропонували ваканcії випускникам техуніверситету. Самих студентів, які закінчують вуз цьогоріч — близько 700.

Сотні гостей з різних міст України приїдуть цими вихідними на мистецький фестиваль “Ї”. Організатори розселили більшу частину їх у себе вдома чи у друзів.Також просять про допомогу щодо житла і тернополян.

keyboard_arrow_up