Андрій ОРЛЯК
965525113
Андрій ОРЛЯК - Всі Статті (367)

У Тернополі 19 вересня відбувся перший з"їзд Студентського Парламенту України. Участь у ньому взяли десятеро делегатів із різних регіонів країни. Зокрема, з Донеччини, Сумщини, Миколаївщини тощо. Упродовж першого дня заходу молодь міркувала, як їм знайти порозуміння з владою.

Із 22 вересня гарячу воду не будуть подавати у квартири. Крім того, знизять температуру подачі тепла. Такі страхітливі розрахунки з приводу економії газу наводить тернополянам Сергій Надал.

Тернополянам пропонують зробити фото на синьо-жовтому фоні з патріотичною символікою біля пам'ятника Каменяреві. За це від охочих городян очікують благодійних внесків на допомогу для батальйону “ОУН”.

Бетонними брилами та стрічками 15 вересня забарикадували комунальники в'їзд на вулицю Облолоня.

Про вибухівку у приміщенні залізничного вокзалу Тернополя повідомив телефоном невідомий. Дзвінок був здійснений із зони проведення АТО на Луганщині. Про це інформує місцеве управління СБУ. Особа "мінера" правоохоронці наразі уточнюють.

Між бійцями 12 тернопільської сотні та водієм Сергія Надала — Володимиром – 12 червня виникла шарпанина. Майданівці звинувачують водія, що той грубо образив їх сотника. А ще — у веденні прихованої зйомки за ними зі службової автівки мера. Обіцяли навіть кинути у те авто "коктейль Молотова".

Стару плитку зривали робітники з тротуару біля обласної наукової універсальної бібліотеки 11 червня. У міськраді пояснюють, що на цьому місці буде нова плитка.

Ковдру, на якій вишиті імена тих, кого поборов СНІД, розстелили на Театральному майдані удень 18 травня. Таку акцію ініціювали представники громадської організації “Джерела”. Мета заходу — привернутиу вагу городян до преблеми ВІЛ-СНІДу.

Тернополян заздалегідь просять поставитися із розумінням до великих черг на виборчих дільницях 25 травня. Така ситуація можлива через зменшення кількості членів ДВК, які працюватимуть під час виборів.

Десять днів залишилося до проведення позачергових президентських виборів. Утім, у багатьох виборчих дільницях міста досі немає ані кабінок для голосування, ані освітлення, ані телефонного зв'язку та сейфів.

keyboard_arrow_up