Андрій ТИХИЙ
976361234
Андрій ТИХИЙ - Всі Статті (166)

Відтепер Тернопіль може похвалитися власною професійною жіночою футбольною командою – "Тернопільчанка".

Тернопільські "муніципали" вже цього року мають високі шанси, щоб підвищитися у класі та виступати у Першій лізі з наступного сезону.

У 28- му турі Першої ліги тернопільська "Нива" на домашньому стадіоні зазнала результативної поразки від другої команди чемпіонату ПФК "Олександрія".

- Футзальна ліга Тернопілля стартувала ще у листопаді минулого року, - каже співорганізатор Дмитро Андрієшин. – Через революційні події в країні на певний час змагання ми зупиняли.

Перші кроки до майбутніх гучних перемог роблять юні боксери з Тернопілля. На чемпіонаті України серед школярів тернополянам вдалося заробити три бронзові нагороди. Хлопці кажуть, що битися доводилося навіть з чемпіонами Європи.

Адміністрація професійної футбольної ліги України прийняла рішення догравати матчі Першої та Другої ліг з глядачами.

Третє місце за підсумками фіналу чотирьох студентського чемпіонату України з футболу посіли студенти педуніверситету – ФК "Тернопіль-ТНПУ".

На чемпіонаті України з французького боксу в Одесі вихованці тернопільського спортклубу "Поєдинок" здобули п'ять медалей різного ґатунку.

З 13 до 14 травня у Запоріжжі відбудеться фінал чотирьох футбольного чемпіонату України серед команд вищих навчальних закладів.

Матч 27-го туру Першої ліги з футболу для футболістів тернопільської "Ниви" завершився достроково. Футболісти зійшли з поля на знак протесту проти дій арбітра з Донецька.

keyboard_arrow_up