Віталій АНТОНЮК
Віталій АНТОНЮК
097-184-17-38
Віталій АНТОНЮК - Всі Статті (126)

Тернопільщина багата на видатних людей. "20 хвилин" вирішили дізнатись, чи знаєте ви їх?

Певне чули від бабусі чи дідуся, як вони за народними прикметами можуть визначити, якою буде погода наступного дня. Адже колись не було синоптиків, метеорологічних центрів та супутників, які допомагають з космосу чітко прогнозувати погоду.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. "20 хвилин" пропонує вам перевірити, наскільки ви дотримуєтесь ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права - перевірте, чи достатні ваші знання.

24 серпня українці святкують найголовніше свято – День Незалежності. "20" хвилин пропонують перевірити, наскільки добре ви знаєте історію України.

Президент України є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України.  На вашу думку, хто з президентів зробив найбільше для України.

Після голосування у першому турі, до другого пройшли Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко. Хто керуватиме країною наступні 5 років? 

За результатами виборів 2019 Зеленський в першому турі впевнено обходить Порошенка. Ви задоволені такими результатами?

410 євродепутатів підтримали відмову від переходу на літній і зимовий час. Чи потрібно в Україні відмінити переведення годинників?

Хто ваш кандидат? Беріть участь в анонімному голосуванні на сайті "20 хвилин". Робіть свій вибір. Вибори пройдуть цієї неділі, 31 березня.

8 березня в Україні є офіційним вихідним, хоча далеко не всі українці святкують Міжнародний жіночий день.

keyboard_arrow_up