Фотоконкурс "Я люблю Тернопіль"
  • access_time 9 серпня 2017

З нагоди дня міста газета РІА плюс та сайт 20.minut.ua оголошує про старт фотоконкурсу «Я люблю Тернопіль».

Надсилайте свої фото на конкурс з найцікавіших місць в Тернополі та отримайте шанс виграти чудові подарунки від організаторів та партнерів!

Фото на участь в конкурсі можна надсилати до 20 серпня.

Умови:

1. Учасники конкурсу повинні бути жителями Тернополя.

2. На фото мають бути обов'язково зображені визначні місця, які варто побачити та відвідати у нашому місті, та місця, які не є принадою Тернополя, адже незважаючи ні на що, ми любимо Тернопіль. 

3. Вік учасників не обмежений.

Як взяти участь:

Для того, щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути синю кнопку "Взяти участь", розташовану справа. Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

 

Голосування за найкраще фото розпочнеться 21 серпня. Та триватиме до 28 серпня.

 

Як проголосувати:

Найкращу світлину обиратимуть користувачі сайту!

Щоб проголосувати за  фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати».

  • ...
    remove_red_eye 633
    thumb_up 33
    chat_bubble_outline 0
    share 22
    Анна Кузь
    " Випадкова зустріч "
  • ...
    remove_red_eye 348
    thumb_up 32
    chat_bubble_outline 0
    share 13
    Оксана Івасишин
    На березі ставу.
  • ...
    remove_red_eye 425
    thumb_up 26
    chat_bubble_outline 0
    share 22
    Оля Грицишин
    Тернопільський став - один із найкрасивіших і наймальовничіших місць у нашому місті Тернопіль.
  • ...
    remove_red_eye 241
    thumb_up 15
    chat_bubble_outline 0
    share 1
    Ярослав Турчин
    Найкраще місце для відновлення сил - пляж циганка
  • ...
    remove_red_eye 259
    thumb_up 10
    chat_bubble_outline 0
    share 6
    Іван Форись
    За мить після заходу сонця
  • ...
    remove_red_eye 399
    thumb_up 2
    chat_bubble_outline 0
    share 11
    Oksana Shchur
    Гідропарк Топільче Тернопіль
  • ...
    remove_red_eye 80
    thumb_up 1
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Сергій Біленький
    Наше місто
  • ...
    remove_red_eye 87
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Nazar Stetsiy
    Після заходу сонця на "циганці".
  • ...
    remove_red_eye 89
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Світлана Євстратова
    Пам'ятки Тернополя
  • ...
    remove_red_eye 69
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Софія Кукало
    В гостях у Тернополі
  • ...
    remove_red_eye 185
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 1
    Виталий Владимирович
    Центральный рынок Тернополя <3
  • ...
    remove_red_eye 151
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 1
    Юлія Anisiforov
    Парк Шевченка - гномик
  • ...
    remove_red_eye 153
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 1
    Тарас Майкович
  • ...
    remove_red_eye 110
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Марія Плішка
    Я люблю Тернопіль і мої дітки люблять.Бо наше місто саме файне) На фото Юлія перевіряє чи справді таксофоном можна користуватися без картки.До бабусі додзвонилась.Можна)
  • ...
    remove_red_eye 129
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Надія Господарик
    Чи не найбільш привабливою перлиною Тернополя є озеро. Воно, як велике дзеркало, глянувши в яке, можна побачити саме місто, його принади і недоліки.
  • ...
    remove_red_eye 131
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Юхим Сирота
    Фантазії про Тернопіль
  • ...
    remove_red_eye 198
    thumb_up 0
    chat_bubble_outline 0
    share 0
    Мар'яна Мендрук
    Я Люблю Тернопіль
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

13:00 Сильний вітер та дощі: яку погоду принесе новий тиждень на Тернопільщині 12:05 Домашня випічка і донати: у Тернополі збирають на човен для 241 бригади play_circle_filled photo_camera 11:00 Бігли заради допомоги дворічній дитині: у Тернополі відбувся донорський півмарафон play_circle_filled photo_camera 10:00 Виплати до Дня Незалежності: хто отримає автоматично, а кому потрібно звертатись у пенсійний Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 Бучацька громада втратила Героя Миколу Олійника 21:00 Українські школярі зможуть обирати професію вже з 10 класу: МОН затвердило зміни 20:02 Скоїв п’яну ДТП з травмованими і запевняв, що не пив. Як покарав водія суд? 19:00 Сир, яйця, огірки: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 18:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня 17:00 Віддає все на ЗСУ: один збір закрито — триває інший play_circle_filled photo_camera 16:00 Буде хлопчик: у Тернополі рятувальник з дружиною влаштували ефектну гендер-паті у пожежній частині play_circle_filled 15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up