34-річній Тетяні Борисюк з Тернополя збирають кошти на операцію. Рідні просять про допомогу!

34-річній Тетяні Борисюк з Тернополя збирають кошти на операцію. Рідні просять про допомогу!
 • Тернополянка Тетяна Борисюк страждає від раку яєчників 4 стадії. Жінці всього 34 роки, має маленьких синочка й доньку, яких безмежно любить.
 • Наразі вона перебуває за кордоном і потребує коштів на дороге лікування. Таню готові найближчим часом прооперувати у Німеччині поза чергою. Слід зібрати 50 тисяч євро.
 • Війна триває, важко всім, але родина Борисюків буде безмежно вдячна за будь-яку допомогу! Допоможіть врятувати життя молодій жінці та матері двох дітей!

Тетяна Борисюк родом із міста Зборів. Довго мешкала там, а опісля її родина придбала квартиру у Тернополі і перебралась сюди. Якось жінка поїхала відвідати матір, яка працює за кордоном, у Німеччині. Після місяця відвідин, її вперше потурбували симптоми страшного захворювання.

– Вона не розповіла нам, що її щось болить. А коли повернулась до Тернополя і пішла на обстеження у міську комунальну лікарню №2, медики встановили їй діагноз – онкологія яєчників 4 стадії. Невдовзі провели операцію, – розповідає тітка Тетяни, пані Галина Голод. – Тані було зле, вона погано почувалась. Її мама приїхала і забрала доньку з дітьми до Німеччини, де вони й нині. 

Відео дня

Три тижні в іноземній державі минули більш-менш спокійно. Далі до пані Галини зателефонувала сестра і повідомила, що з Танею біда. Її стан погіршився. Рідні відразу звернулись до місцевої приватної клініки. Там повідомили – слід робити повторну операцію. На неї потрібні великі кошти.

Операція і подальша реабілітація обійдуться у 50 тисяч євро. Таких коштів у нашій сім’ї немає. Тому звертаємось до добрих людей. Ваша допомога зараз вкрай потрібна. Ми просимо Вашої молитви, поширення інформації і фінансової підтримки, якщо маєте змогу. Будь-яка сума важлива! – просить пані Галина.

Тетяна Борисюк – щаслива мама двох діток. Син навчається у 7 класі, а донечці виповнилось 5 рочків. Вони не можуть залишитись без найріднішої людини…

– Таня двічі проходила обстеження у Німеччині. Її стан важкий. Через онкологію дуже схудла, страшенно втомлена. Але вона не втрачає надії на порятунок! Дуже хоче гідно виховати малечу, забезпечити їм світле майбутнє, – зітхає тітка хворої.

За словами Галини Голод, на проведення операції, яка потрібна Тетяні, вже була величезна черга. Та головний лікар медзакладу, куди звернулись Борисюки, пожалів 34-річну жінку й взяв її під свою опіку. Операцію їй проведуть швидше, поза чергою. Слід лише зібрати кошти за обмежений час!

Реквізити для допомоги Тетяні Борисюк подаємо нижче:

 • ПриватБанк – рахунок: 4149 4993 8562 1444 (Тетяна Борисюк Василівна)
 • Ощадбанк – UA55 3385 4500 0002 6205 0004 399 36 (Голод Галина Михайлівна, тітка)
 • EUR € – Ощадбанк: IBAN: UA54 3385 4500 0002 6208 0004 055 14

SWIFT: COSBUAUKTER (HALYNA HOLOD (тітка)

 • USD $/ EUR € – IBAN: LT68 3250 0101 1563 1041

BIC: REVOLT21 (Oksana Bartsch (сестра)

Не будьмо байдужими! Ми можемо зібрати кошти на операцію для Тетяни та допомогти їй здолати хворобу! Ваші 5 чи 50 гривень як ніколи потрібні!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (754)
 • Natáliya Dubey

  +++++++++++++++++++
 • Леся Демчинська

  +++++++
 • Ольга Зелінська

  ++++++
 • Елена Лопанчук

  ++++++++++++

keyboard_arrow_up