Один з медзакладів Тернополя отримав спеціальний автомобіль для перевезення вакцини

Один з медзакладів Тернополя отримав спеціальний автомобіль для перевезення вакцини

Автомобіль зможе доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров'я в межах Тернопільської області.

Тернопільський обласний центр контролю профілактики хвороб отримав від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) автомобіль-рефрижератор для транспортування вакцин.

Про це повідомляє Тернопільська облдержадміністрація.

Автомобіль оснащений спеціальним холодильним обладнанням з об’ємом для транспортування вакцин 4 куб. м за температурного режиму +2…+8 С˙, що дозволить доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров'я в межах Тернопільської області.

Відео дня

«Такі автомобілі — це велика підтримка для нас. Це дозволить доставляти необхідний запас вакцин до будь-якого закладу охорону здоров'я в межах Тернопільської області і зробити вакцинацію ще більш доступною», — наголосила Оксана Чайчук, генеральний директор ДУ «Тернопільський обласний центр контролю профілактики хвороб МОЗ України».

Нагадаємо, що нещодавно професор Віденського медичного університету Гаральд Тойфельсбауер передав для потреб відділення судинної хірургії Тернопільської обласної лікарні набір інструментів американського виробництва на суму близько 60 тисяч доларів.

 Читайте також:

Щоб рятувати життя українців: лікар з Відня передав тернопільським хірургам інструменти на 60 тисяч доларів

Фонд ООН передав у тернопільський пологовий 1,5 тонни медичних засобів 

Що робити, якщо вас просять заплатити за послуги, які мають бути безкоштовними

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up