Школярі приносять решту зі сніданків, аби допомогти родині Олійників

Школярі приносять решту зі сніданків, аби допомогти родині Олійників

Пожежа на Текстильній трапилась у середу, 28 листопада. Батько двох дівчаток у лікарні. Учні та вчителі школи №4 організували збір коштів та речей для сім'ї Олійник. 

Доньки Ірини та Віктора Олійників навчаються у 4-му класі цієї школи. У фейсбуці соціальний педагог Тетяна Лещишин написала: “У школі організовують збір речей, хто може з небайдужих тернополян допомогти одягом, можете приносити в приймальню директора. Зважаймо на те, що дівчаткам потрібно все: не тільки зимовий одяг та взуття, але й повсякденний. Розміри взуття 35, 37. Ріст дівчаток 146, 152". 

- Ми зараз збираємо гроші, - розповіла директор школи Наталія Левенець. - Приносять батьки, діти, вчителі. Наскільки нам відомо, перша операція дорога, а їх має бути кілька. Одну суму ми вже передали, це перший крок. Але ми продовжуємо збирати гроші.

Також у школі організують ярмарок, і кошти звідти теж передадуть сім’ї Олійників.

- Дівчатка зимовий верхній одяг мають. Підручники і шкільне приладдя - це наше, ми це організуємо, - розповіла пані Левенець. - Весняний одяг зберігався в бабусі, бо ту квартиру купили недавно. Але одяг ми також збираємо.

Усі охочі приносять вбрання до приймальні директора. Як зазначила керівник закладу, мама дівчат приїде і візьме дійсно необхідні речі, які підходять за розмірами. Решту, що не підійде, віднесуть або в "Карітас", або віддадуть учням школи, які теж потребують. Про це домовилися з Іриною  Олійник.

- Один батько пішов здавати кров добровільно, - додає Наталія Левенець. - Сказав, що знає, як рятувати людей. Навіть маленькі діти по 20 гривень приносять зі сніданків. Один хлопчик приніс 76 гривень, що лишилося, напевно, батьки дали.  Усі мобілізувалися і допомагаємо.

ДОВІДКА

Близькі просять допомогти сім'ї Олійників усіх небайдужих. Кошти можна перераховувати на рахунок у Приватбанку 4149 4390 0294 1288  - Олійник Ірина.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду 15:50 1474 жителі Тернопільщини перебувають на обліку поліції за домашнє насильство 15:20 Суд постановив конфіскувати сім автомобілів, які ввезли на Тернопільщину під виглядом гуманітарки 14:43 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 17 червня) 14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин 12:40 Зеленський відзначив стипендіями двох діячів культури і мистецтва з Тернополя 12:06 Пропозиції до «Алеї Зірок» можна подати через е-Тернопіль 11:40 У пожежі на Текстильній постраждав працівник підприємства 10:45 Житель Тернополя хотів орендувати квартиру, натомість втратив понад 8 тисяч гривень 10:12 Відбувається заміна представника Омбудсмана в Тернопільській області, — Карпенко
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up