Потрібна допомога 22-річному військовому Денису, якого поранило під Бахмутом

Потрібна допомога 22-річному військовому Денису, якого поранило під Бахмутом

22—річний військовий Денис втратив одну верхню кінцівку після ворожого артобстірілу. «Евакуювали, возили по лікарнях, далі забирали осколки і ампутація», — згадує він. Його вже чекають у Штатах для встановлення протезу. Сума 36 427 доларів США не підйомна для рідних. Тому вони і земляки просять про допомогу. Реквізити у довідці.

«Це мій молодший син, — Леся Франків, мама пораненого під Бахмутом 22-річного Дениса весь час плаче. — Ніколи не подумала б, що буду просити в когось допомоги. Але до нас прийшла біда в дім, настав такий час, що треба переступити через себе. Я благаю всіх небайдужих – допоможіть моїй дитині. Поширюйте інформацію. Я буду вдячна за кожну копійку, за кожну гривню. Допоможіть, благаю…»

Ампутували руку

Про допомогу Денису Франківу просить і медсестра Чортківської лікарні Наталія Дубова. 

— Друзі, прошу поширення ! Вони всі наші! Всі нам рідні, бо воюють за нас, — написала жінка на власній сторінці у Фейсбук. — Цей хлопець з Чорткова. Франків Денис Михайлович. 2001 р. н. Донецький напрямок. Бій. Мінно-вибухова травма. Множинні поранення. Ампутація верхньої лівої кінцівки. Дніпро. Тернопіль. Чернівці. Він вижив.

Відео дня

Денис після лікування у госпіталі має можливість поїхати до США, і на хлопця там вже чекають. Йому зроблять хороший протез. Сума 36 427 ₴ для нього і для родини не підйомна, написала Наталія Дубова.

— Та й врешті решт він воював за нас, ледь не загинув, — написала жінка. — Тож не залишимо нашого мужнього воїна сам на сам із собою та своєю бідою. Буду вдячна за кожну скинуту вами гривню. Будь ласка, максимальне поширення!

22-річний воїн Денис Франків зараз у медзакладі Чернівців. «20 хвилин» вдалось телефоном поспілкуватись кілька хвилин із ним.

Тут така сила волі і духу!

— Зараз лікують мою травму голови, — поділився Денис Франків. — За контрактом пішов служити 5 квітня 2023 року, потрапив на Бахмутський напрямок. 3 липня. Ранок, до нас на позиції лізли орки, ми відбивались. Вони почали відходити, і пішов по нас артобстріл, я потрапив під один... Евакуювали, возили по лікарнях, слабо далі пам’ятаю. Знаю, що діставали осколки, далі ампутація…

Володимир Михайлюк познайомився з Денисом, коли його друзі-військові зателефонували, розповіли про Дениса і просили в міру можливості допомогти йому.

— Стараємось, чим можемо. Вони в нас того варті, — каже Володимир Михайлюк, який в той момент був у лікарні біля Дениса. — Він молодець – він просто молодець! Не опустив рук, побільше б таких, з таким духом! Я думав, що може бути гірше, бо ж зовсім молода людина. А тут така сила волі і духу!

Рідні, волонтери і земляки просять молитви за одужання Дениса і фінансової допомоги на протез. Цей хлопець, не задумуючись, став на наш із вами захист. Тепер і нам час допомогти йому повноцінно жити!

 

Довідка

К/р: 5168 7451 8055 2231, Франків Іван (брат).

Тел. для довідок: 067-988-26-24, Володимир Михайлюк.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
 • Olga Borodina

  Перерахувала гроші.Картка існує.,гроші прийняли відразу.Дуже теплі слова написані про цього воїна.Нехай якась частиночка моєї допомоги допоможе ТОБІ СИНУ.
 • Ростислав Гарасимчук

  Переказав декілька гривень. Дякую Тобі Денис, за те, що Я живий і ситий.
 • Микола Стойко

  Обов"язково кошти перерахую.Питання, а де держава?
 • Вова Каранов

  Амінь

keyboard_arrow_up