“Його мучать судоми щодня”. Мати 10-місячного Артемка просить допомоги для важкохворого сина

- 10-місячний Артем Похилко із села Залісці Збаразького району під час народження отримав важку травму, в результаті якої у дитини відсутні всі рефлекси.
- Батьки хлопчика просять допомоги у всіх небайдужих людей.
Молода пара Неля Гладунець та Тарас Похилко нещодавно одружилися, вони з нетерпінням очікували народження дитини. І у березні 2018 року народився їх синочок - Артемко. Під час пологів хлопчик отримав травму, через яку стався крововилив та набряк головного мозку, виникла гіпаксія.
- Артемко не дихав, коли народився, його відразу реанімували і 25 днів від народження Артемко перебував в реанімації, - розповідає мати Артема пані Неля. - Потім ще місяць ми лежали у відділенні патології новонароджених, потім у Києві, в "ІПАГ".
Медики поставити Артемкові діагноз: наслідки перенесеного гіпаксично-ішемічного ураження центральної нервової системи з повним анамічним синдромом; спастичний тетрипарес, органічна деменсія, мікроцифалія та сммптоматична епілепсія з вираженими порушеннями функцій.
- У Артема відсутні усі рефлекси, - каже пані Неля. - Він не може кліпати, не може жувати та ковтати їжу - ми годуємо його через зонд. Синочок не тримає голівку, а найгірше те, що його мучать судоми.
Поки не припиняться судоми, не можна давати препарати для відновлення рефлексів,- пояснює мати хлопчика.
- Судоми виникають досить часто, найчастіше при зміні погоди, - каже мати Артема. - Син часто хворіє, від народження він вже три рази переніс запалення легень.
Зараз дитині вкрай необхідні закордонні препарати. А найближчим часом Артемко буде їхати на лікування в Італію, де йому мають допомогти частково перебороти хворобу.
- На лікування в Італії нам потрібно приблизно 11 тисяч євро, - каже пані Неля. - Точної суми нам ще сказали, але самостійно нашій сім’ї ніколи не зібрати таких коштів. Тому ми просимо допомоги в усіх небайдужих людей. Медики кажуть, що після терапії він зможе самостійно їсти, пояснює мати Артемка.
Довідка:
Кошти на лікування Артемка Похилко можна перераховувати на номер картки ПриватБанку : 5168 7573 5918 6113 ( Гладунець Неля Володимирівна).
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Тут, в Теребовлі, є такий акушер, дружина колишнього головного лікаря лікарні, якого в 2014-му викинули в смітник (https://te.20minut.ua/Podii/golovnogo-likarya-v-terebovli-vikinuli-v-smitnik-10417484.html ) недбалість і тупість якої він роками покривав, і через яку було багато проблемних малюків а також мертвих.
будь ласка, терміново зв'яжіться зі мною з цього питання
[email protected]