Запрошують на екотолоку на Русилівських водоспадах

Запрошують на екотолоку на Русилівських водоспадах

Долучитись до екологічної толоки запрошує небайдужих жителів міста і області Клуб мандрівників «Слід». 8-9 липня організатори збираються очищувати  русло Русилівського потоку в Бучацькому районі, який дуже сильно засмічений.

 

На жахливий стан річки учасники клубу звернули увагу давно. Поблизу,  вони регулярно проводить літній табір, де вчать школярів туристичним премудрощам – як користуватися компасом, орієнтуватися по карті, розпалювати вогнище.

 - Ми помітили, що русло річки забруднене сміттям, твердими побутовими відходами,  – розповідає організатор толоки Олександр  Захарченко. - Ближче до села Русилова, в ріці можна знайти будівельні відходи, мішки з-під цементу чи шматки лінолеуму. Мальовнича галявина, яка є окрасою навколишньої природи всіяна склом. Саме русло заростає мохом, тому ми ризикуємо втратити річку взагалі. А це серйозна туристична родзинка області -  на ділянці в три кілометри тут розташовується каскад із 20 водоспадів, висота яких від 1,5 до 12 метрів.

Наразі взяти участь в толоці зголосилося 15 людей, не враховуючи жителів навколишніх сіл Бучацького району. Тернопільська будівельна компанія взялась забезпечити рукавички та інструментарій для прибиральних робіт. Тривають переговори із перевізниками, які повинні довезти учасників толоки в Русилів.

 - Ми просимо приєднуватися усіх охочих,  – каже Олександр Захарченко. - Для волонтерів ми організуємо наметовий табір, щоб вони переночувати на місці. А 9-го липня проведемо екскурсію по каньйону Стрипи, Бучацькому замку та іншим цікавим місцям Бучацького району.

Довідка

Сконтактуватися з організаторами, ви можете через сторінку у Фейсбуці (https://www.facebook.com/events/1716572025315528/?acontext=%7B%22ref%22%3A%224%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22308%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&__mref=mb) або за телефоном +380 (97) 612 38 11

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Тисячі людей зібрались на прощання з Патріархом Філаретом: трансляція з похорону в Києві play_circle_filled 10:56 Темний фасад на Руській, 27: у міськраді стверджують, що дозволів не надавали 10:00 У закинутому приміщенні знайшли тіло пенсіонера, якого вважали зниклим безвісти 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Ігорем Вівчарівським, Степаном Заяцем та Анатолієм Мухою Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 21:01 Зустрінемося біля «Молока»: яка історія кульового магазину Тернополя. Дивіться відео! photo_camera 20:00 У Тернополі стартували змагання з волейболу сидячи серед ветеранів photo_camera 19:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: як Ірина Киба з Копичинців створює підсвічники та декор photo_camera 18:00 Сім дерев, які треба встигнути обрізати до кінця березня: врожай здивує 17:00 Після пожежі — знову за кермо: 87-річний чоловік з Тернопільщини відновив документи на авто 16:00 Від кав’ярні до автосервісу: скільки коштує бізнес під ключ у Тернополі та які є варіанти photo_camera 15:00 Продаж одягу коштував 64 тисячі гривень: покупець ошукав жінку з Кременеччини 14:03 Вбивство на Руській: підозрювану залишили під вартою. Що нового у справі? 13:00 У Зарваниці відбудеться Архиєпархіальна Хресна дорога 12:30 Тернопіль зберігає всі пільги на проїзд – попри подорожчання пального (пресслужба Тернопільської міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up