Що і коли найкраще їсти. ТОП - 10 продуктів (ІНФОГРАФІКА)

Іноді їжа, спожита не у свій час, може принести неприємності. Які продукти у яку пору дня краще їсти, щоб ваш організм отримував від них максимум користі.

Що і коли найкраще їсти. ТОП - 10 продуктів (ІНФОГРАФІКА)
Новини за темою
Коментарі (1)
 • Christiene Hlukhan

  Здорова людина може їсти сир будь-коли— все залежить від раціону, режиму дня та особистих вподобань. Як відомо, сир — продукт, багатий білком, а білок довго засвоюється, тому сир прекрасно підходить для сніданку. Поснідавши сиром, ви не будете відчувати голод протягом декількох годин (казеїн відноситься до складно засвоюваних білків і на його засвоєння може піти від 4 до 6 годин). Єдине застереження — не варто ввечері їсти жирний сир, щоб не перенавантажувати підшлункову залозу.

  Крім того, існує багато причин, чому варто вживати знежирений кисломолочний сир на вечерю, за кілька годин до сну. Ось деякі з них:

  1. Сир знижує ранкове відчуття голоду

  Білок, що міститься в сирі, називається казеїн. Казеїн переробляється людським організмом повільніше, ніж інші види білків. Завдяки цьому, перекусивши сиром увечері, зранку у вас буде менший апетит.

  2. Сир прискорює метаболізм

  Білки, особливо казеїн, відносяться до поживних речовин, які повільно переробляються організмом. Якщо порівнювати з іншими поживними речовинами, то для засвоєння білків потрібно більше калорій — в результаті прискорюється метаболізм, і ви швидше скидаєте вагу. Таким чином, якщо створити звичку їсти сир на вечерю, вам буде простіше скинути зайві кілограми.

  Користь сиру

  3. Сир збільшує витрати енергії в стані спокою

  Крім спалювання калорій під час сну, регулярне споживання сиру перед сном допомагає збільшити витрати енергії в стані спокою (це кількість калорій, які витрачаються після занять в спортзалі та коли ви перебуваєте в стані спокою). Згідно з дослідженням, проведеним в 2014 році, споживання казеїнового білка перед відходом до сну збільшує витрати енергії в стані спокою наступного ранку. Звичайно, частина калорій спалюється під час занять спортом, однак 60-75% калорій спалюються саме протягом дня — тому, якщо ви хочете скинути вагу, враховуйте витрати енергії в стані спокою.

  4. Сир покращує сон

  Сир входить в число продуктів, багатих триптофаном. Триптофан — це амінокислота, яка допомагає краще спати вночі, а також запобігає безсонню, депресіїта тривожності.

  5. Сир допомагає нарощувати м'язову масу

  Це відбувається двома способами. По-перше, завдяки високому вмісту білка і низькому вмісту вуглеводів, що підвищує рівень гормону росту. По-друге, завдяки значному вмісту кальцію, який підвищує рівень тестостерону. Обидва чинники допомагають швидше наростити м'язову масу.

  6. Сир допомагає позбутися жиру

  Молочні продукти, сир в тому числі, які містять багато білка і кальцію, допомагають швидше скинути жир. У дослідженні, учасники якого споживали молочні продукти три рази на день, було очевидно, що скидання жирових відкладень відбувається швидше звичайного. Крім того, сир містить амінокислоту лейцин, яка бере активну участь в спалюванні жиру і нарощування м'язової маси
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up