Тернополяни поїдуть на Схід із колядою

Тернополяни поїдуть на Схід із колядою
Із молодіжних організацій Тернополя із колядою на Схід України поїде лише "Молода Просвіта", повідомили активісти.

 - Наразі ми ще узгоджуємо, скільки людей і хто саме поїде, - розповідає представник «Молодої Просвіти» Олена Моргун. – З 15 січня ми будемо з вертепами в Києві та Харкові, а тоді і на Схід поїдемо. Куди саме – наразі ще уточнюємо. Це може бути той самий Краматорськ, до якого ми їздили нещодавно із майстер-класами.

Колядуватимуть із бійцями АТО також і священики Тернопільщини.

 - В неділю, 4 січня, якраз декілька наших представників поїхали на Схід, - розповідає очільник прес-служби Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Олег Харишин. – На традиційний вертеп це, звісно, не буде схоже, однак зустрічатимуть хлопці Різдво із колядками та кутею.

Не поїдуть цьогоріч із колядою на Схід пластуни та представники Товариства «Обнова».

 - Частина людей їде з вертепом на Херсонщину , - розповідає представник "Обнови" Олена Бідованець. – Однак в саму зону АТО їхати ми, на жаль, не плануємо. Самі розумієте: там така ситуація, що не всі батьки би погодилися відпустити дітей. А наражати на небезпеку студентів, навіть заради такої благородної мети ми не будемо. Хоча минулі два роки їздили, і в самому Донецьку виступали якраз минулоріч. Сподіваємося, наступного року, як владнається ситуація, поїдемо знову.  

Тернопільський "Пласт" це Різдво також проведе не в зоні АТО.

 - На Схід із вертепами цього разу не поїдемо, - розповіла Голова організації Наталія Гайдук. - Оскільки в цьому дійстві беруть діти віком від 10 до 15 років.

Нагадаємо, в минулі роки молодіжні організації Тернополя їздили із вертепами на Схід України, зокрема в ті міста, де зараз проводиться АТО.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Не тільки Молода Просвіта!Вже в Херсон поїхав Вертеп із Обнови!
  • Анонім
    А оно им надо? Зачем вы навязываете галицкие традиции тем, кому они нафиг не нужны?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:17 Графік відключення світла в Тернополі та області на 21 січня 22:00 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 21:00 Юна тернополянка отримала 18 нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах: послухайте play_circle_filled 20:01 У лікарні Тернополя відкрили першу Школу Супергероїв: як діти поєднують навчання й лікування photo_camera Від читача 16:59 Жителька Бережан відкрила фотопростір завдяки гранту Служби зайнятості 19:00 Євро знову б'є рекорди: новий курс НБУ 18:04 Тернопільський суд виніс вирок у справі керівника фонду, який фінансує російських десантників 17:20 Морози не відступають: штормове попередження та до -19°С очікують на Тернопільщині 17:05 Імплантація зубів в Тернополі у 2026 році: де ставити імпланти, скільки коштує — огляд стоматологій (партнерський проєкт) 16:50 На Тернопільщині від переохолодження загинула людина 16:13 13 ножових поранень: у Тернополі жінку підозрюють у вбивстві 26-річного співмешканця 15:40 У Тернополі медики повернули пацієнта до життя після 37-хвилинної зупинки серця 15:10 Для «Перемоги» в Тернополі задумали невід’ємні поліпшення. А роботу планують доручити родині Заставних 14:33 Через холод та навантаження на мережі в обленерго повідомили про можливі аварійні відключення 13:55 20 січня відзначаємо День вшанування захисників Донецького аеропорту 13:15 Розшукують 58-річну жінку з Тернопільщини, яка зникла безвісти 12:40 Коричнева «технічна вода» залила поля та дорогу: на Теребовлянщині виявили екологічне забруднення 12:10 Двоє пішоходів потрапили під колеса автівок на 15 Квітня 11:30 Промислові альпіністи на автопідйомниках збивають бурульки з дахів тернопільських будинків 10:52 Передавала гроші на «комуналку»: шахрайство на 168 тисяч між сусідками в Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up