«Довголіття потрібно заслужити у Бога»: Марія Зосяк відзначила свої 90. А чи знаєте ви, як подовжити свій вік?

«Довголіття потрібно заслужити у Бога»: Марія Зосяк відзначила свої 90. А чи знаєте ви, як подовжити свій вік?
  • 5-го травня довгожительці Марії Антонівні Зосяк з Романового Села Байковецької громади виповнилось 90 років.
  • У своєму поважному віці жінка тішиться дітьми, онуками та правнуками і не втрачає оптимізму.

Марія Антонівна прожила нелегке життя: з болем говорить про тяжке дитинство та роки воєнного лихоліття, з теплом та слізьми згадує роки, коли тяжко працювала в колгоспі, – розповідають у Байковецькій об’єднаній громаді.

Вона стала мамою двох дітей – сина Ореста та дочки Мирослави, які їй подарували трьох онуків, а ті – трьох правнуків. Завдяки їхній турботі Марія Зосяк не втрачає оптимізму та сили духу. Почувається добре та має хорошу пам'ять. Охоче розповідає про своє життя.

Відео дня

У свій ювілейний день народження довгожителька радісно зустрічала гостей – старосту Ангелівського старостинського округу Володимира Сандлака та головного спеціаліста сектору соціального захисту населення Лілію Макух.

– Кажуть, довголіття потрібно заслужити в Бога. Люди вашого, пані Маріє, покоління зростали у дуже непростих умовах, пережили війни, каторги та переслідування. І це ті люди, які є прикладом для нас усіх. Тому наш обов’язок – поважати та оберігати їх. Тож щиро зичу вам міцного здоров’я, радості від життя і, звісно, омріяної перемоги! – зазначив староста Володимир Сандлак.

Ювілярка подякувала гостям за теплу зустріч та увагу до неї.

Щиро вітаємо Марію Антонівну з поважним ювілеєм! Зичимо зустріти ще одну перемогу, вже сучасної України, і ще довго розділяти з рідними радість мирного життя.

Ловіть декілька порад від професійних експертів та довгожителів України, які у своєму сюжеті зібрали журналісти 1+1.

То

То чи готові ви дослухатись порад і дотримуватись правил, які можуть допомогти продовжити ваше життя? А може ви вже їх дотримуєтесь чи маєте що додати з власного досвіду? Пишіть нам про це у коментарях.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали про те, що Любов Гуменюк з Копичинців відзначила своє 90-річчя. Саме ця жінка зустрічала першого президента України Леоніда Кравчука. Писали і про ще двох довгожительок Тернопільщини, які прожили вже цілу епоху – Теклю Пришляк та Марію Гордовську.

 

Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up