«Файне Місто» — фестиваль, доступний для всіх (ФОТО)

«Файне Місто» — фестиваль, доступний для всіх (ФОТО)

Фестиваль «Файне Місто» є доступним і для людей з інвалідністю. Його інфраструктура дозволяє вільно почуватися всім людям, незалежно від кольору шкіри, віросповідання та фізичних можливостей.

Вже кілька років для людей з інвалідністю першої та другої груп діє вільний вхід на фестиваль, а для людей з обмеженими можливостями третьої групи — діє знижка 50 відсотків.

Вся територія «Файного Міста» пристосована для пересування людей з інвалідністю. А для тих, хто хоче освіжитися, є спеціальні низькі душові кабінки.

Відео дня

– Загалом, на фестивалі можна зустріти чимало людей з обмеженими можливостями, – кажуть волонтери. – І це дуже круто, що на цій локації всі однаково вільні та щасливі.

Дуже багато гостей приїхали на фестиваль з інших країн, зокрема і Сельсабрін. 23-річна єгиптянка приїхала в Україну два тижні тому. На Файному місті почувається щасливою, каже, подібний фестиваль в Україні для неї вперше.

– Тут дуже круто. Дуже багато позитивних людей. Хіба що по неасфальтованому покриттю дещо проблематично пересуватися на інвалідному візку, – каже вона. – Я буду фестивалити тут до вечора, а далі повернуся в місто і вранці знову сюди.

Сельсабрін розповіла, що вже встигла знайти нових друзів на «Файному Місті». Додому вона поїде вже по завершенні фестивалю. Каже, хоче відчути драйв, насолодитися Україною і зарядитися позитивом за ці п’ять днів.

Всі гості фестивалю можуть відчути, як це бути людиною з обмеженими можливостями. Для цього на «Файному Місті» вже кілька років працює локація під назвою «Територія можливостей».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up