Прокидається з відчуттям обов'язку зробити фото в Instagram

Прокидається з відчуттям обов'язку зробити фото в Instagram

19-річна студентка ТНПУ Христина Луцик прокидається вранці не з відчуттям голоду, а з відчуттям обов`язку - зробити нове фото для Instagram. Дівчина доєдналася до інстаграмерів рік тому. І відтоді "пішло-поїхало".

- Я стала активніше користуватися Instagram після того, як закрили ВКонтакті, - розповідає Христина. - Так би мовити, перекочувала з однієї мережі в іншу. Всі друзі і знайомі там зареєстровані, тому не хотіла залишатися білою вороною. 

Дівчина розповідає, що фотографії робить кожного дня, коли трапляється якийсь гарний кадр. 

Відео дня

- Можна сказати, що я роблю світлини з плином життя, - пояснює дівчина. - Сиджу в кафе, бачу гарну локацію - фотографуюся. Тільки завжди підходжу до цього творчо.

Христина каже, що стежить в мережі за життям своїх фоловерів і показує їм своє життя.

- Я люблю ділитися хорошими моментами із друзями - розповідає інстаграмер. - А також люблю, коли бачу схвальні відгуки - лайки і коментарі. 

Дівчина розуміє актуальність проблеми людей, залежних від соціальних мереж. 

- Втуплених в екрани своїх телефонів тернополян можна зустріти на кожному кроці, - каже Христина. - Вони і в парку, і в кафе, і в магазинах. Люди перестали цінувати живе спілкування. Я розумію, що сама можу стати однією із тих залежних, які уже не уявляють свого життя без Instagram або іншої соціальної мережі.

Ще дівчина зазначає "фальшивість" багатьох профілей в Instagram. Мовляв, кожен прагне показати своє ідеальне життя. Тому часто вдається до обману своїх фоловерів.

- Маю одну знайому, яка в Instagram пропагує здоровий спосіб життя, - розповідає Христина. - Але після того, як вона відкладає телефон, щойно сфотографувавши низькокалорійний салат, береться за жирнючий гамбургер. 

У чому ж причина постійної потреби людей фіксувати кожен свій крок і повідомляти про це в соцмережі, пояснює психолог Галина Синоруб. 

- Це все самовираження, самоствердження, - розповідає психолог. - Люди хочуть, щоб на них звернули увагу. До того ж зараз активізувалася така собі "лайкоманія". Саме лайки дарують людям відчуття самовизнання, у них підвищується настрій та самооцінка. 

Психолог вважає, що залежність від соціальних мереж частіше "діагностують" у невпевнених у собі людей. До того ж зараз людство переходить на вищий рівень комунікації. Тепер не потрібно зустрічатися, щоб вирішити якісь питання, варто лише написати в Messenger.

- Не можна сказати, що людина, яка постійно "тусується" в соцмережах, - самотня, - вважає психолог. - Вона може бути самодостатньою і мати багато реальних друзів, але їй просто легше самовиразитися в онлайні. 

Галина Синоруб дає основну пораду, що допоможе не потрапити в тенета соцмереж, - контролювати час. Не втрачати відчутя часу і простору. Зараз такий темп і спосіб життя, що цілком обірвати всі зв`язки з соціальними мережами ми не можемо. Але можемо контролювати час перебування в них. За словами психолога, ми повинні жити в реальності і час від часу доєднуватися до "напівреальності", а не навпаки.

Фото взято з профілю Христини Луцик: hrystyna32

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous

    У тебе немає хороших моментів,у тебе всі моменти постановочні ) Хороші моменти можуть зазняти папараці,а у тебе фотоексгібіціонізм.  Це реально хвороба,коли людина живе заради фото у інстаграм. Бачив не раз як дівчата сидячи у кафе,фотають себе і свій хавчик. Типу дивіться,я така крута,на терасі відпочиваю,ось мені принесли їжу. І що смішно,фотає себе разів сто,потім її фотає подруга,фото все не таке як треба,видно не передає весь пафос крутізни,а міміка  лиця ніяк ненаабуває  мажорної перенасиченості життєвими благами. Вже їжа посиніла,а їм то сонце блікує,то фон не той. Єх,селяни

    Piter Savka reply Anonymous

    Так так я це позорище спостерігав неодноразово. Ну чесне слово, якась дич. Раз прийшли в якийсь заклад то нема чо пантуватись, бери і жери. А фоткатись потрібно на природі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:30 24 квітня у мікрорайоні «Пронятин» не буде води 19:03 Вісім років судиться з поліцією: тернополянин вимагає покарання для патрульних та компенсації photo_camera 18:06 Таксі у Тернополі: порівняли тарифи різних сервісів виклику авто photo_camera 17:20 У бучацькій школі діти били та цькували однолітків. Хто понесе відповідальність Від читача 13:35 Українські поліцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень 16:40 Заснував сімейну майстерню дронів та допомагає ЗСУ: історія 21-річного тернополянина 16:05 Чи будуть в Україні додаткові вихідні на Великодні свята 15:28 Із 23 квітня тернополянам можуть вимикати світло у «пікові» години 14:55 Біля Тернополя зіштовхнулися автобус та бус: є постраждалі 14:40 У Тернополі віддали честь полеглому Героєві під час руху колони «На щиті» (ВІДЕО ДНЯ) play_circle_filled photo_camera 14:15 Якою буде ціна на газ з 1 травня: є рішення «Нафтогазу» 13:36 Тернополянин зняв в оренду неіснуюче житло. Як дізнатись чи квартира, яку ви знайшли — реальна 12:56 Українські консульства в Польщі та інших країнах призупинили роботу з чоловіками мобілізаційного віку 12:22 У яких лікарнях Тернопільщини можна отримати допомогу при інсульті 11:43 На Гайовій та Сахарова ремонтують двори та тротуари. Пишіть в коментарях вулиці, де це необхідно також 11:05 Омбудсмен перевірить дитячу бібліотеку в Тернополі після конфлікту працівниці та переселенців 10:25 В Тернополі чоловік отримав два роки тюрми за те, що чинив опір патрульним 09:37 Електронний кабінет військовозобов’язаного: коли має запрацювати та чи всі повинні створити 09:00 У лікарні помер 21-річний воїн Денис Каразія з Кременецької громади 08:01 Безоплатне житло, виплати та субсидія: як переселенцям отримати допомогу на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up