"Моїм кумиром для мене завжди був мій батько!" - каже чемпіон світу з армспорту Андрій Пушкар

"Моїм кумиром для мене завжди був мій батько!" - каже чемпіон світу з армспорту Андрій Пушкар

Андрій в 11 років вирішив, що стане спортсменом, подивившись фільм "Командос" із Арнольдом Шварценеггером. З того часу почав активно займатися, аж доки 23 липня 2016 року не став найсильнішим рукоборцем світу.  

31-річний кременчанин Андрій Пушкар нещодавно виборов першість в чемпіонаті світу із армспорту.

Його зріст - 1,93 м, вага - 128 кілограмів. Він починає день зі склянки води з медом, а тоді тренується 30-40 хвилин. Сніданок лише після цього.

 - Коли в людини є стержень, вона обов'язкова йтиме до своєї мети, поки її не досягне, - переконаний Андрій Пушкар. - Коли я в 11 років сказав батькові, що буду чемпіоном, він лише посміхався. Однак кількагодинні тренування по три рази на тиждень дали свій результат. Тепер я не лише маю титул, а й власний спортклуб, де готую молодше покоління. Ось у жовтні відбудеться чемпіонат світу у Софії (Болгарія - прим.автора), тож сподіваюся, що мої вихованці повернуться звідти не з порожніми руками.

Батько Андрія був талановитим спортсменом, тож не дивно, що Андрій так пішов цією дорогою.

 - Хоч надихнув мене на спорт Арнольд Шварценеггер, але моїй кумиром завжди був мій батько, - зізнається Андрій Пушкар. - Підтримкою для мене зараз є дружина Світлана. Вона в мене також спортсменка - виграла турнір із армреслінгу в Чернівцях. Однак у неї душа лежить до науки - вона в мене практикуючий психолог.

Андрій не приховує, що отримував пропозиції переїхати в інші країни, однак бачить себе тільки тут.

 - Мені добре в Україні. В мене тут багато друзів, я живу тут. Не знаю, напевне, я патріот. Однак жити я хочу лише в цій країні, - каже Андрій.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Три прості рецепти домашнього яблучного пирога 17:01 Хто претендує на посаду ректора медичного університету і які плани на розвиток 15:34 На Тарнавського «Фіат» в'їхав у магазин 14:50 Плановий відстріл хижих тварин проводять у Монастириській громаді Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 14:00 Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою 13:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Оробчук, Володимир Поневаш та Василь Делікатний 12:00 Куди піти, що побачити у вихідні 15-16 листопада в Тернополі photo_camera 10:45 Стартувала програма «Зимова підтримка»: з 15 листопада можна подати заявку на отримання 1000 грн (ОНОВЛЕНЕ) 10:01 Різдвяні історії, бойовики та мультяшні пригоди: що показують у кінотеатрах на вихідні й де квитки дешевші 09:05 Розпочався Різдвяний піст: що варто знати та хто звільняється 22:00 Тернополян кличуть на благодійний концерт «Оркестри Волі» на підтримку ЗСУ play_circle_filled 21:03 Була міська їдальня та кафе «Зустріч»: яка історія цього закладу. Дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 20:00 За крок до вироку: відбулися дебати у справі ветерана, який нібито вдарив муніципального інспектора 19:00 Допомогу «Зимова підтримка 2025» доставлятиме Укрпошта
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up