На "Файне Місто" — з крихітками, яким немає й року, з другими половинками і навіть собаками (РЕПОРТАЖ)

На "Файне Місто" — з крихітками, яким немає й року, з другими половинками і навіть собаками (РЕПОРТАЖ)

Як облаштувались на території фестивалю "Файне Місто", чи подобається діткам ця атмосфера, дізнавались журналісти "20 хвилин".

Ми познайомилися з родиною із Києва, яка приїхали з 10-місячним Ігорем та 9-річним Нікітою. 

— Квитки ми придбали ще два роки тому, коли не знали, що в нас буде маленька дитина. Все ж ми вирішили їхати і не шкодуємо, —  каже мама хлопців Аня. – І нам, і малюкам тут подобається. Є багато місця для прогулянок та чимало розваг. 

Жінка каже, що обоє хлопців дуже люблять музику, яка звучить на фестивалі, а це місце стало для сім`ї класною можливістю провести час разом. 

Відео дня

— Із Києва ми приїхали на авто. 29 липня Ігор святкує 10 місяців. Йому тут дуже комфортно, старший син на таких заходах з нами часто. Нікіті теж дуже подобається тут бути, він захоплюється рок-музикою, а ми вирішили підтримати таке його захоплення, — каже жінка. 

В захваті і батьки, і малюки від самого міста, розповідають, що Тернопіль для них найкраще з-поміж усіх міст Західної України. 

Роман та Тетяна з Емілією, якій лише рік, приїхали із Івано-Франківська. На такий фестиваль крихітку взяли вперше. Батьки розповідають, що дівчинка не вередує, а навпаки дуже добре реагує на музику. Сім’я живе у місті, з дому приїхали на власному авто.

30-річна Марія приїхала зі Львова на один день, але це поки що, – каже жінка та усміхається. –  Ми  не планували йти на якийсь конкретний концерт, просто приїхали. Я, знаєте, сама ніколи не була на жодному фестивалі, але в мене вже давно з’явилась ідея відвідати щось подібне зі синами, то ж ось ми тут. Поки що не стикалися з проблемами, нам все подобається.

Фестиваль «Файне місто» дружній до домашніх улюбленців. Чимало людей приїхали сюди зі своїми чотирилапими. Серед них киянин Максим зі з собакою Реєм. Хлопець каже, що не міг залишити собаку вдома, а тут йому комфортно і багато людей дуже привітно реагують на Рея.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up