«Перших діток випросили у Бога, інших він подарував: за три роки народила четверо дітей

«Перших діток випросили у Бога, інших він подарував: за три роки народила четверо дітей

За три із хвостиком роки сім’я Надії та Олега Кирилівих поповнилася на четверо діток. Двійнятка Мілана і Дем’ян уже щебечуть, Євочка повторює за старшенькими. А найменший Матвійко солодко спить та їсть.

Протягом дня їй ніколи не буває сумно, бо сумувати просто немає коли. «Хтось лізе цілувати, хтось – на руки, хтось уже впав, а хтось просто прокинувся і хоче їсти. Весело нам», - із цих слів починає розмову тернополянка Надія Кирилів.

Раніше ми вже писали історію цієї жінки. За два з гаком роки вона встигла народити трьох дітей – двійнят Дем’яна і Мілану, донечку Єву. І ось менше місяця тому склад сім’ї поповнив синочок Матвійко. Надя жартома каже, що вона, як в анекдоті, тепер не «безпорадний солдат, а справжній спецназ». Адже те, що колись не встигала із двома дітьми, швидше робить із чотирма.

Перших дітей випросили у Бога

Отже, за три із хвостиком роки Надя має вже чотирьох дітей, і це вона називає справжнім чудом і промислом Божим.

- Я вірю в Бога, але не скажу, що релігійна фанатка. Те, що трапилося у моєму житті, - ніщо інше, як Божа вказівка. Ще кілька років тому ми дуже хотіли мати дитинку. Але ніяк не могли завагітніти. А як це сталося, нашому щастю не було межі. Коли нам з Олегом сказали, що буде двійня, ми взагалі не могли повірити, що це відбувається з нами. Але перша вагітність була і дуже складною, я дуже часто лежала у лікарнях, а малюки народилися передчасно. Їх тривалий час виходжували в обласній дитячій лікарні, - розповідає жінка.

Друга вагітність виявилася несподіваною. Коли двійнятам виповнилося три місяці, тернополянка знову завагітніла.

- Ми не планували. Мені так важко далися перші діти, ми з чоловіком лікувалися, молилися, я просто випросила старшеньких у Бога. Тому навіть подумати не могла, що так легко завагітнію знову, - каже Надія. – Після Євочки ми з чоловіком завжди використовували засоби контрацепції. Але, як бачимо, ми ввійшли у те число щасливчиків, яких вони не врятували.

Вагітність перебігала легко

Сумніви були. У голові крутилися різні думки: «Як їх усіх виховати, як потім забезпечити гідне майбутнє, як зараз буде, як чоловік зможе забезпечити усіх?» Було страшно прийняти рішення, зізнається багатодітна мама.

- Бог мені подарував перших діток, я не мала ніякого права на інший крок, ніж прийняти цю вагітність. Коли подумки сказала собі, що все буде гаразд, і ми впораємось, то життя ніби легше стало. Таке враження, що все складалося саме так, як нам було потрібно. Вагітність перебігала без ускладнень, на шляху завжди зустрічалися добрі та порядні люди, багато хто допомагав. Я уже і всі речі дитячі повіддавала людям. А тут, коли в групі «Допомога від щирого серця» дізналися про мою вагітність, то активно почали шукати речі і для мене. Це дуже приємно, - зауважує Надя.

За словами жінки, вони з чоловіком пов’язують народження синочка з Божим планом. Хоча подружжя проти того, що деякі люди бездумно плодяться. А потім ті дітки голодні й холодні тиняються вулицями чи їх забирають у дитячі будинки.

- Ми розуміємо, що ми відповідальні за наших донечок-синочків, що ми повинні забезпечити їм комфортні умови життя, радісне дитинство та якомога краще майбутнє. Ми будемо старатися робити все для того. Усе, що в наших силах, - каже жінка.

Не лише декрет, а й розвиток

Тиждень тому Матвійчика похрестили. Сім’я тішиться тому, що їм тепер ще веселіше.

- Сумно нам не буває. Зі старшенькими є трохи турбот, вони дуже активні, розумні, усе їм цікаво, усюди треба встигнути. Добре, що Матвійко – спокійний хлопчик. Їсть, спить, вередує рідко. Поки він відпочиває, я можу приділити час старшій братві. А коли прокинувся – ми всі біля нього. Діти дуже хочуть допомагати. Вони люблять братика, усі його гладять, цілують. Але треба пильнувати, щоб часом самі не влізли, - говорить Надя.

Тернополянка тішиться, що серед дітей немає ревнощів, усі – дружня родина. Крім догляду за дітками, наша співрозмовниця встигає робити знайомим макіяж. Вона професійно займалася цим до декрету. Справжня бджілка-трудівниця: і випікає, і діток доглядає, ще й час від часу працює.

- Важко, але я беру додаткову роботу для саморозвитку. Адже жінки в затяжному декреті часто починають в’янути. Не хочу, щоб щоденна рутина з’їла мене, - зізнається вона.

Працює один чоловік

У фінансовому плані родину забезпечує татко – Олег. Його усі дуже-дуже люблять. Щоб допомагати дружині, чоловікові довелося відмовитися від роботи в офісі. Він гарно майструє з дерева, тож наразі зайнявся власною справою. У перерві між замовленнями, сидить з дітками.

- Я дуже вдячна, що він розуміє, що мені потрібна допомога. Дякую коханому, що підтримує в усьому. Я не віддаю діток по селах чи деінде. Уже давно прийняла для себе рішення, що ми не будемо їх травмувати і роздавати бабусям, поки вони самі не захочуть там лишатися. От підростуть трішки, захочуть, будь ласка. А зараз у мене серце обливається, коли вони плачуть, що їх десь лишили. Тому, як би мені складно не було, я зі своїми дітками стараюся все сама встигнути.

Діти – це велика радість, наголошує Надя. Треба дякувати долі, що вони є.

- Ніхто не казав, що буде легко. На якийсь час треба забути про фігуру, власний спокій чи роботу, але я не уявляю свого життя без дітей. Є багато жінок, які мріють про материнство. Кожна жінка повина бути щасливою уже тому, що вона – Мама. А далі все буде, головне – це бажання щось робити та дії.

 

Коментарі (16)
 • Галина Годжак

  Хай бог допомагає вам у вихованні дітей і всім сімям хай  бог пошле діточок. Адже діти це  найкращий подарунок у житті
 • Yulia Kokoshkina

  Гарна стаття) побільше позитиву, а то фейсбук, то є хроніка кримінальних новин
 • Mariana Shyginska

  Я думала чоловік а не бог робить дітей ... в мене в подружки 4  бог не при ділах походу до сексу)))

  Наталя Маряш reply Mariana Shyginska

  Mariana  Shyginska до чого ваш коментар?Так дітей дає Бог і лише Бог дає душу та вдихає життя!!!Скільки сімей займаються сексом як усі а дітей не мають,навіть здорові сімї!!! Якщо ви не віруюча,то ваш вибір,але для чого людям втирати свій сарказм!?

  Назарко reply Mariana Shyginska

  Якщо Бог не дає дітей, то сексом можеш займатись хоч цілодобово, і ходити по лікарях шукати причину, і все з нульовим результатом.
 • Svit Lana

  І що? Таких сімей більше немає? Чим вони виділяються серед інших,що така реклама?

  Татьяна Шевелёва reply Svit Lana

  Svit Lana а можливо це стаття зараз комусь допоможе...стоїх хтось перед вибором! Чи робити аборт ?? Гарна стаття ,мотивуюча!!!

  Надя Кирилів reply Svit Lana

  Svit Lana дякую Вам, статті які мені не цікаво я просто не читаю і не коментую... А хтось читає, і думає значить і я справлюсь з дітками якщо вона змогла,  може залишити дитину і не робити аборт і т.д, на таких людей і розрахована ця стаття напевно, це так як фільм, комусь цікаво а комусь ні...

  Svit Lana reply Svit Lana

  Надя Кирилів я не маю щось проти особисто вашої сім'ї,нехай діти ростуть здорові. Я взагальному,що таких і ще з більшою кількістю дітей багато є,то що про всіх писати? От особисто вам цікаво,хто скільки народив і де працює?

  Надя Кирилів reply Svit Lana

  Svit Lana пані Світлано Ви так праві) ми справді дуже багаті бо в нас аж 4 дітей ,а це найбільше багатство, Ви ж і так не повірите коли Вам скажуть правду, що ці багачі орендують з кількома дітьми житло, самі заробляють як можуть щоб вижити і ніхто їм недає і не допомагає....думайте і дальше що статті пишуть про багатих)) Всього Вам доброго!

  Alina Moskalyuk reply Надя Кирилів

  Пані Надіє, я вітаю вашу чудову, і дійсно багату, родину! Ви молодці, у вас все буде чудово. Дітки ваші прекрасні. У нас є дещо схожого, в мене теж 4 діток. Три синочки і донечка, правда за 6 років) Удачі.

  Юлия Сергеевна reply Svit Lana

  Svit Lana так напишіть ви, а я обіцяю знайти інтернет-видання, яке зробить репост. Чому б і ні, нехай таких добрих історій буде більше!

  Svit Lana reply Svit Lana

  Віта Симанців дійсно,про бідного не напишуть))))

  Svit Lana reply Svit Lana

  Юлия Сергеевна в Тернопільській обл. багатодітних сімей " море", нехай про всіх пишуть! Без винятку

  Надя Кирилів reply Svit Lana

  Юлия Сергеевна дякую Юля)

  Юлия Сергеевна reply Svit Lana

  Svit Lana а ви пишете щоб образити? По вашій логіці статті мають писатися або про тих, хто виділяється, або взагалі не варто писати? Що тут такого, що могло б викликати антипатію? По-моєму це чудово почитати не про чергові передвиборчі агітації, а про чудову родину. Приємні, люблячі батьки, які подарували життя таким чотирьом діткам. Які тут можуть бути притензії. Побільше б таких родин ❤
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

17:02 У Тернополі на двох вулицях не буде води 16:42 Масове отруєння дітей на Збаражчині: як почуваються юні пацієнти stars 15:54 Крав у Борщеві, а здавати возив у Чортків: крадія склотари викрили борщівські поліцейські 15:02 Чоловіків, які напали та побили жінок на тернопільському ринку, розшукують поліцейські play_circle_filled Від читача 13:24 Юні аніматори зібрали речі для притулку собак "Ноїв Ковчег" 14:15 Для евакуйованих українців з Китаю опрацьовують чотири варіанти об’єктів у різних регіонах play_circle_filled 13:25 Зніс парапет і влетів у зупинку: як п'яний тернополянин з друзями тікали від поліції play_circle_filled 12:51 Спеціальні костюми та респіратори : у тернопільські лікарні закуплять засоби захисту від коронавірусу 12:18 Вулицю Рєпіна у Тернополі нарешті відремонтують. А де ще потрібні зміни? ОПИТУВАННЯ 11:45 На Тернопільщині у салоні "Крайслера" поліцейські виявили зброю та наркотики 11:30 Жителі Микулинців і Конопківки приїхали на позачергову сесію обласної ради: що вимагають люди (оновлюється) play_circle_filled photo_camera 11:10 У Тернополі відкриють новий маршрут №21. Ще у двох будуть зміни photo_camera 10:45 Відмовився проходити Драгер: у п'яного тернополянина забрали авто на штрафмайданчик photo_camera 10:04 Літак для евакуації українців вночі вилетів до китайського Уханя. Відео play_circle_filled 09:20 На Тернопільщині отруїлися діти: уже 27 студентів коледжу у лікарні (оновлюється) play_circle_filled 09:02 НБУ знизив офіційний курс долара і євро 08:00 Сьогодні, 19 лютого: українці відзначають День Державного Герба 07:00 Готуйте окуляри від сонця: синоптики розповіли, яку погоду слід очікувати 19 лютого 21:07 За чим «полюють» тернополяни у магазинах і на ринку. Одяг та взуття можна купити у 2-3 рази дешевше photo_camera 20:05 Як у 60-х виглядав відомий фонтан “Грибок” біля Драмтеатру photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up