Премію Верховної Ради отримає депутат з Тернопільщини

Премію Верховної Ради отримає депутат з Тернопільщини

Начальник відділу патронатної служби Тернопільської обласної ради, а нині – командир стрілецького відділення 35-го окремого стрілецького батальйону сержант Тарас Паляниця отримає премію Верховної Ради України. 

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав постанову про присудження у 2022 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. 

Згідно з постановою відповідну премію отримають десять осіб, серед яких і Тарас Паляниця. У цивільному житті — начальник відділу патронатної служби Тернопільської обласної ради та депутат Почаївської міської ради. Зараз Тарас — командир відділення-сержант 35-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України. 

«Присудити у 2022 році Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування — сержанту, депутату Почаївської міської ради (Кременецький район Тернопільської області), заступнику начальника управління, начальнику відділу патронатної служби управління комунікацій та функціонального забезпечення діяльності Тернопільської обласної ради виконавчого апарату Тернопільської обласної ради — Паляниці Тарасу Михайловичу», — йдеться у постанові.

Відео дня

Довідка

Премія Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування присуджується особам, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань. Вона заснована Верховною Радою України у 2003 році.

Щороку, як правило до 1 грудня, присуджується десять премій, грошова частина яких становить п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна.

Премія присуджується особам – громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям Верховною Радою України.

Клопотання про присудження Премії подається до Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму щорічно до 1 вересня. До нього додаються відомості про досягнення особи або молодіжної громадської організації, які заслуговують на відзначення Премією.

Подання про присудження Премії вноситься до Верховної Ради України Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

 Читайте також:

Витягує побратимів з лап смерті

Сам просився в армію і на передову! Історія тернопільського артилериста

Командир артилерійського дивізіону: «Якщо ми один кулак — ми переможемо будь-яку орду»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up