Сотні людей з Озерної проводжали Олега Штокала. Історія Героя

Сотні людей з Озерної проводжали Олега Штокала. Історія Героя
  • Олег Штокало загинув на Донеччині 9-го березня.
  • 18 березня захисника провели в останню путь у рідному селі
  • В громаді розповіли життєву історію воїна з повстанської родини.

Олег Штокало – 1979-го року народження. Вчився в Озернянській школі і в Золочівському училищі. З юних років батько Мирон його навчав водійській справі, бо сам у ній дуже добре знався. До речі, люди знають батьків захисника, як добрих і щирих людей. Таким виріс і син.

Якщо заглибитись в історію родини Штокало, то бабуся і дідусь Олега (батьки мами Марії) зазнали сибірських таборів. Вони допомагали повстанцям. А рідний дядько мами був командиром одного з підрозділів УПА на Бережанщині.

Відео дня

В жилах Олега текла кров борця, і він точно знав, що нічого доброго не треба чекати від московського окупанта.

Батькова наука і повстанська кров рідних відгукнулися в ньому, коли прийшла пора ставати до лав  ЗСУ і боронити Батьківщину.

В армії Олег служив водієм вантажівки. Спершу – на Запорізькому напрямку. Потім небезпечна фронтова стежка привела військовослужбовця на північ від фортеці Бахмут… Там він і поліг, мужньо виконуючи завдання за кермом автівки до останнього подиху.

«Ми знову шукаємо слова, щоб погасити біль у зранених душах. Сумуємо разом з рідними і низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять і слава Герою! Він відійшов у кращий світ. Він до загину захищав Святу Українську землю!», – зазначили в Озернянській громаді.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли трагічну звістку про загибель Героя Олега Штокала. Також сповіщали про те, що Іван Бас та Володимир Мадараш посмертно нагородженні «За мужність». Писали і про те, що невдовзі Чотківщина прощатиметься з воїном Миколою Деревенчуком.

 

Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up