Відійшов у вічність екс-депутат міськради і відомий підприємець Михайло Гладкий

Відійшов у вічність екс-депутат міськради і відомий підприємець Михайло Гладкий
  • Серце чоловіка зупинилось на 60 році життя через важку недугу.
  • Щиро співчуваємо усім, хто втратив дорогу людину.

Відійшов у вічність колишній депутат міськради та відомий підприємець, забудовник та ресторатор Михайло Гладкий. Чоловікові було всього 59 років, але його життя забрала важка недуга.

Михайло Гладкий був депутатом 6 скликання від фракції ВО “Свобода” та очолював комісію з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди.

За інформацією «20 хвилин», чоловік перебував на лікуванні за кордоном, там його серце зупинилося. Про місце і час прощання та поховання повідомимо, щойно з’явиться інформація.

 

Редакція «20 хвилин» щиро співчуває дружині, синові, внукам та всім, хто втратив дорогу людину. Царство небесне і вічная пам'ять...

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Ірина БЕЛЯКОВА - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (60)
  • Ольга Руда
    Царство Небесне
    Світла Пам’ять та щирі співчуття рідним .
  • Наталя Щирба
    Щирі співчуття рідним та близьким. Нехай земля буде пухом і нехай Господь прийме  де праведні спочивають.🙏🙏🙏
  • Ольга Клясінська
    Світла пам`ять...співчуття рідним
  • Галина Яськів
    Світла пам'ять! Царство  небесне.Щирі співчуття рідним...

keyboard_arrow_up