Йому назавжди 34. Монастирщина прощається із захисником Володимиром Вербецьким

Йому назавжди 34. Монастирщина прощається із захисником Володимиром Вербецьким
 • Він хотів, аби наші діти жили під мирним небом та у вільній Україні. Тож, коли дізнався про повномасштабне вторгнення країни-агресора, безсумнівно пішов захищати. 
 • Сьогодні рідна Монастирищина у жалобі зустрічає кортеж з Володимиром Вербецьким. Адже він повертається додому і залишиться тут навіки. 

 

Вірний син своєї Батьківщини

Саме так про Володимира Вербецького відгукуються у Монастириській міській територіальній громаді. Він народився 28 лютого 1988 року. Йому було лише 34 роки, але бажання захищати рідну Україну виявилося сильнішим за страх та власні плани. 

– З тяжким болем та співчуттям до родини повідомляємо про загибель воїна Збройних сил України Володимира Вербецького, жителя міста Монастириська. Володимир був щирим патріотом та вірним сином неньки України. Спочивай з миром, наш Герою, – йдеться на сторінці Монастириської міської територіальної громади. 

Відео дня

34-річний Володимир, в якого мало бути все життя попереду, згинув під час артилерійського обстрілу 10 жовтня. Люди співчувають рідним та близьким пана Володимира, адже це непоправна втрата для всієї громади та України вцілому. 

– Вічна пам’ять і царство небесне. Дуже шкода Володю, – написала Любов Музика.

– Вічна пам’ять і царство небесне Герою. А нам всім залишається смуток за втраченими синами нашої землі, – каже Лілія Рибак. 

Тепер він захищає Україну з небес 

Володимир Вербецький був вихованцем Коропецької школи-інтернату, що зараз має назву Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ми знайшли його виховательку Галину Михайлівну і дізналися, яким вона пам’ятає нашого захисника змалечку. 

– Я пам’ятаю всіх своїх вихованців і Володя – не виключення. Він зростав на моїх очах до 2005 року. Наш Володя завжди був добрим, товариським хлопцем. Його завжди поважали і не тільки однокласники, друзі, а й вчителі. Він завжди готовий був прийти на допомогу. Йому можна було доручити все і ми знали, Володя це обов’язково зробить. Пам’ятаю, що цей хлопчик ніколи не цурався роботи, дуже працелюбний, – каже вихователька. 

Про загибель свого вихованця пані Галина дізналася через соціальні мережі. Болісно усвідомлювати, що такий гарний чоловік як Володимир Вербецький відтепер захищатиме нашу Україну з неба і більше не переступить поріг рідного навчального закладу. 

– У нас багато вихованців нині у ЗСУ. І ми зовсім не здивовані, адже змалку прищеплювали їм любов до Батьківщини, наголошували на Незалежності України. Наші діти завжди кажуть, що готові захищати і Україну від ворога. Я впевнена, він сам пішов до військкомату. Але шкода, що його сестри Галина і Тетяна залишилися без такого брата. Ми завжди будемо пам’ятати про нашого Володю, – додає жінка. 

Кортеж з тілом захисника України жителі Монастириська мали зустріти сьогодні об 11:00. А чин похорону провести о 12:00. 

Редакція висловлює щирі співчуття родині та землякам, побратимам та всім, хто втратив дорогу людину. Вічная пам’ять, шана і слава тобі, Герою…

Читайте також:

Загинув за два дні до дня народження: Тернопільщина прощається із захисником Олександром Слугоцьким

Зберіг вірність Присязі до кінця. Тернопільщина прощається з воїном Анатолієм Чумаком

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (68)
 • Galina Oliyynik

  Вічна пам'ять.Співчуття рідним
 • Світлана Сень

  Вічна пам'ять
 • Оксана Демчишин

  Вічна пам'ять Герою
 • Теодозія Буда

  Той клятий ворог забирає в нас найкращих синів і доньок😢
  Світла пам'ять і Вічний спокій душі Героя  в Царстві Небесному🙏Щирі співчуття рідним...

keyboard_arrow_up