Жінка з пустими відрами чи похоронна процесія назустріч. Чи працюють насправді забобони – пояснюють експерти

- Вірячи у прикмети і забобони, людина захищає себе від стресу і від почуття провини за незадовільний результат, каже психологиня.
- У що людина вірить – це і буде. По вірі вашій дається вам, нагадує священник.
Їдеш назустріч похорону, — зупинись, перечекай, а коли процесія пройде — продовжуй шлях. в іншому разі нещастя чекатиме. Жінка з пустими відрами чи чорний кіт дорогу перейшли — вертайся назад, бо удачі цього дня не чекай. Ліве око свербить – до сміху, праве — плакати. А як сверблять долоні, це теж важливо. Як права — вітатимешся з кимось, а ліва — до грошей. В які лишень прикмети не вірять тернополяни. І стверджують, що ті обов’язково збуваються. У водіїв взагалі ціла низка прикмет і ритуалів, які, за їхнім твердженням, потрібно виконувати, аби щастило. Так вірити прикметам і забобонам чи ні, пояснив священник. Чому вони справджуються і як це працює, розповіла психологиня.
Тепер ми точно знаємо, що чимало таксистів та далекобійників вірять у прикмети та забобони. У кожного з водіїв вони свої, причому перевірені роками. Кілька з почутих щонайменше дивують, але водії стверджують: це працює. Бо переконувались не раз у дієвості. Ми зібрали найцікавіші з водійських прикмет від наших читачів-водіїв.
Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "20хвилин". Це екслюзивна
стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми
витратили багато часу та зусиль для її написання.
Ми віримо в те, що
незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу
оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі
найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати
безкоштовно після авторизації.

Головний редактор 20minut.ua