З 2 січня подорожчає проїзд у маршрутках та тролейбусах на одну гривню. Проте для тих, у кого є карточка тернополянина, ціна на проїзд залишиться незмінною. Ми запитали перехожих на вулиці, як вони ставляться до такого нововведення, як картка тернополянина та чи вироблятимуть її.
- Взагальному це хороша ідея, це практика європейських країн, в Києві так само є така практика. Я падала вже документи, чекаю на оформлення цієї картки.
Пенсіонерка Людмила Суха вважає, що запровадження картки тернополянина - марно витрачені гроші.
45-річна вчителька Галина Балабан вважає недоцільним запровадження картки тернополянина.
- Я вважаю, що просто в черговий раз потрібно провернути якусь фінансову операцію, - каже пані Галина. - І я не бачу сенсу в цій ще одній карточці. Тому що, якщо б це було зроблено для добра людей, то можна наприклад збільшити пенсію чи навіть компенсувати пенсіонерам чи тим дітям проїзд. Унівський квиток, як на мене, був хороший спосіб повертати кошти.
34-річний Олександр Рибін каже, що буде виробляти карточку.
Пенсіонер Володимир Масик оформляти карту тернополянина не буде.
- В мене карти немає, не було бажання оформляти. Зараз плюс-мінус гривня - це вже таке…Я думаю, що для тих, кому дуже важко фінансово, карточка потрібна. А в мене ситуація більш-менш нормальна, то я не буду цим займатися.
20-річний поліцейський Сергій Лунів каже, що не знав нічого про картку тернополянина, оскільки вчився і жив у другому місті. Проте, дізнавшись про неї, вважає, що це позитивна практика.
- Це хороша ідея для розвитку нашого міста в майбутньому. Бачу наш мер старається, працює. Карту тернополянина, напевне, зроблю.
Читайте також: "Подаруночок" для тернополян на Новий рік: з 2 січня підвищать вартість проїзду
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер
І ніде більше такої убогості в реалізації електронних платежів, як в Тернополі, не знайдете. Тут одна "ксюша" чого варта.