Тетяна Балагуда
Тетяна Балагуда
068-621-54-43
Журналіст
Тетяна Балагуда - Всі Статті (81)

Вчителька хімії та біології Тереза Чихарівська з села Переволока Бучацького району близько 10 років разом з мамою крім вчителювання працювала господинею на весіллях. Жінка завжди любила готувати і хоча зараз вже не працює на весіллях, проте кулінарією продовжує цікавитися. Жінка поділилася кількома рецептами страв для новорічного столу.

Якщо вчасно звернутися до фахівців за допомогою і докласти зусиль, у розвитку дитини можна досягти хороших результатів, вважають в Центрі сприяння дітям з синдромом Дауна.

Тернопільський фудблогер Оксана Матвєєва випікає та готує солодощі без цукру. Вона бере рецепти з різних джерел, замінює цукор, борошно на корисні складники, таким чином виходять неповторні солодощі без шкоди для здоров'я. Рецепти цих ласощів розміщує в себе на сторінці в instagram.

За останні два роки частіше почали фіксувати випадки педикульозу, повідомляє лікар-епідеміолог Оксана Олійник. Особливо ця проблема часто виникає серед дітей, які контактують одне з одним в школах. А заразитися паразитами може кожен в місцях скупчення людей.

"Різдвяна свічечка" – щорічний захід, який пластуни проводять з нагоди різдвяних свят та привезення Вифлеємського вогню в Тернопіль. На святі у "Перемозі" традиційно запалили три символічні свічки, підготували концерт та провели ярмарок-конкурс.

Тернопільський муніципальний духовий оркестр "Оркестра волі" привітав терянополян з різдвяними святами та виконав новорічні та різдвяні пісні. На театральному майдані лунали відомі святкові композиції, зокрема новорічна пісня  з "Ну, постривай!", "У лісі, лісі  темному" та  інші.  

Щорічний захід  "Ялинка міського голови" цього року відбудеться 13-14 січня у ПК "Березіль". На свято запросять дітей з соціально незахищених категорій, дітей переселенців, дітей учасників АТО та обдарованих дітей.

Тернопільська команда з флорболу "Вікторія"  зайняла перше місце у наймасштабніших змаганнях у світі з флорболу "Storvreta Cup 2018" . Це вперше українська команда отримала перемогу такого рівня. 

У міській державній ветлікарні розповіли, куди можна буде звернутись за допомогою  у вихідні дні, якщо домашня тварина захворіє.

До Нового року залишились лічені години. Багато людей намагаються в цей період переосмислити своє життя, все погане залишити в старому році і розпочати новий рік з новими планами та цілями. Ми запитали перехожих, що б вони хотіли змінити  у новому році

keyboard_arrow_up