Фільтр грубої очистки води в домашніх умовах: особливості фільтрів (новини компаній)

Фільтр грубої очистки води в домашніх умовах: особливості фільтрів (новини компаній)

Вода є джерелом енергії та корисних речовин, які необхідні для нормального функціонування організму людини. Також без неї неможливе нормальне ведення побуту — прибирання, приготування їжі, прання, для всіх цих процесів необхідна якісна вода. Незалежно від джерела водопостачання, у ній у певних кількостях містяться різні домішки. А та, яку надає централізована система водопостачання, може бути додатково забруднена іржею та піском, містити в собі багато хлору та інших шкідливих для організму речовин.

Image

Навіщо потрібно робити аналіз води

У більшості домогосподарств фільтр грубої очистки для води встановлюють під час монтажу системи водопроводу. Однак він затримує лише нерозчинні механічні забруднення певного розміру та є основою у циклі підготовки води до вживання. Після механічного фільтра використовувати рідину можна лише з технічною метою. Хоча якщо в ній є надлишок хлору, дрібний пісок чи солі жорсткості — сантехніка та побутові прилади будуть виходити з ладу значно швидше. Щоб отримати воду хорошої якості, приймати рішення про необхідність встановлення додаткових фільтраційних систем необхідно після проведення аналізів. Достатньо дізнатися, де у вашому населеному пункті розташована лабораторія, ознайомитися з правилами забору води для дослідження та замовити послугу. Без аналізу обійтися майже неможливо, оскільки:

  1. шкідливі мікроорганізми та водорозчинні домішки непомітні для неозброєного ока;
  2. лише деякі різновиди забруднень призводять до зміни кольору води;
  3. за запахом відрізнити рідину, що потребує доочищення, можна лише при підвищеному вмісті сірководню або великій кількості іржі.

На основі результатів лабораторного дослідження можна впевнено обирати фільтраційну систему. Можна надати документацію з цими даними консультанту — він допоможе підібрати пристрій з потрібними фільтрами. Повторно здати воду на аналіз можна після встановлення системи фільтрації — таким чином вдасться переконатися в ефективності її роботи.

 

Основні вимоги до облаштування системи фільтрації

Щоб досягти бажаної якості води, необхідно облаштувати щонайменше дворівневу систему очищення:

  1. фільтр грубої очистки — усуває пісок, глину, часточки іржі, які пошкоджують прилади та сантехніку та роблять подальше очищення неефективним;
  2. фільтр тонкої очистки — видаляє водорозчинні домішки, бактерії та мікроскопічні забруднення, роблячи воду придатною до споживання.

Ефективність тонкого фільтра залежить від вибраної моделі. В інтернет-магазині ecosoft.ua можна вибрати фільтри для очистки води від заліза, сірководню, органічних речовин та зменшення рівня жорсткості. Пристрої багатоступеневого очищення можуть повністю позбутися патогенних мікроорганізмів, надлишку солей та мінеральних добавок. Саме тому вода з крана стає питною та навіть корисною, але лише за умови правильного обладнання очисної системи.

 

keyboard_arrow_up