Ігор Гуда везе у Тернопіль з Ватикану Нерукотворний Образ Христа (прес-служба)

Ігор Гуда везе у Тернопіль з Ватикану Нерукотворний Образ Христа (прес-служба)

Нерукотворний образ Ісуса Христа з особистої захристі Папи Римського вирушає на Тернопільщину. Унікальна святиня втретє за всю історію покидає Ватикан і поїде в Україну. У делегацію, яка буде доставляти Святиню на Тернопільщину, входять ректор Марійського Духовного Центру , що у Зарваниці, протоієрей Володимир Фірман, вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Роман Дутчак, фундатор благодійного фонду «Твори Добро» Ігор Гуда з дружиною Наталею.

Супроводжувати Святиню в Україні буде заступник завідателя Папської Захристії, протоієрей Паоло Бенедік.

Тернопільську делегацію вразила Папська Захристія, в якій зберігається  Нерукотворний Образ. Як повідомляє отець Роман Дутчак, там зберігаються сакральні речі, одяг та взуття для літургій та унікальні ікони.

— Навіть є фелон за склом Папи Пія IX, того самого Папи, який коронував Зарваницьку ікону Богородиці. Цей фелон вишивали 16 жінок 16 років і нічого більше не робили. Зберігаються такі сакральні речі та речі, які стосуються літургій. Це такий музей надбань цілої Церкви. З нього можна користати, але ця кімната не є для вселюдного огляду, не функціонує він як музей, — сказав отець Роман Дутчак.

Нерукотворний образ Христа, виставляється для почитання лише раз на рік під час великого посту. Ікона лише двічі покидала Ватикан: раз вона перебувала у Франції, а два роки тому — у Львові. У складний для України час папа Франциск виявив жест підтримки Україні та благословив ініціативу тернополян, відтак ікона відправляється до нас.

Везуть святиню за підтримки благодійного фонду Ігоря Гуди, який взяв на себе всі організаційні витрати.

На нещодавній прес-конференції, яка відбулась у приміщенні Архієпархії, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, подякував Ігорю Гуді та його фонду. За його словами, перебування Нерукотворного образу зміцнить віру всіх християн.

— Я хочу подякувати благодійному фонду, бо церква не в силі зробити цю історичну подію. То не так просто. Є дуже велика цінність, спеціально з Ватикану приїжджають монсеньйори, які будуть стерегти, тут поліція буде стерегти. Ми будемо разом з благодійним фондом і з вами старатись, щоби вимолити миру для нашої країни, щоб не проливалась мирна кров синів і дочок України, — сказав Митрополит Василій.

Ігор Гуда, який особисто відправився у Ватикан, каже, що для нього велика честь бути причетним до історичної події.

— Прибуття Нерукотворного Образу — добрий знак для України. Це нагода об’єднатись у молитві за Україну. Ми маємо стати молитовними охоронцями нашої Батьківщини: молитись за захисників, за усіх кому важко, за зцілення та здоров’я наших близьких, за добробут нашої країни. Тож закликаю всіх під час перебування Нерукотворного образу Христа, який ми веземо з Ватикану, гаряче об’єднати наші серця у молитві за Україну, — сказав Ігор Гуда.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Нові правила оплати лікарняних: що треба знати працівникам 21:01 Музика – моє світло у темряві: 13-річна слабозора тернополянка презентувала дебютні пісні 20:00 «Я змогла відчути себе вільною». Десять жінок у Збаразькій виправній колонії здобули фах перукаря photo_camera 19:00 У жителя Кременеччини вилучили гранати та набої Від читача 16:49 Тижневий дайджест новин служби зайнятості Тернопільщини: 17:45 Довічне ув'язнення отримав житель Чортківщини, який убив матір та брата, який став на її захист 17:30 Ватикан оголосив дату офіційного вступу Лева XIV на престол 17:03 Можуть бути затори: на Дружбі облаштовують постійний кільцевий рух photo_camera 16:10 Біля видавництва «Збруч» встановлюють нові бордюри та укладають бруківку: на Торговиці ремонтують тротуар photo_camera 15:35 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 10-11 травня 15:00 Тернополянка викопала 100 кущів в парку, щоб обсадити дачу — поліція 14:03 «Ми Є»: в Українському домі музикою відзначили День Європи та підтримали ЗСУ photo_camera 13:15 Хто такий Лев XIV: ЗМІ дізналися цікаві факти про нового Папу Римського 13:02 «Діти кричали – наш Олежик повернувся!» З полону визволили 23-річного Олега Семчишина 12:17 43-річному чоловікові, який зберігав дитячу порнографію, оголосили про підозру 11:53 Частково ускладнений рух на дорозі регіонального значення у Шумську 11:20 Під час екстреного гальмування тролейбуса травмувалася жінка 10:35 Визначили перевізників на міських автобусних маршрутах у Тернополі — список 10:00 На території новобудови в Тернополі виявили 30 снарядів минулої війни 09:35 Жителька Золотого Потоку відзначила 100-літній ювілей і поділилася секретом довголіття play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up