JustSchool – ваша можливість вивчити англійську мову (новини компаній)

JustSchool – ваша можливість вивчити англійську мову (новини компаній)

Цьогоріч в Україні прийнято законпроєкт, який закріплює англійську як мову міжнародного спілкування. Направду, саме англійська є дуже популярною і відкриває кожному безліч нових можливостей, зокрема і в кар’єрі, і в навчанні.

А набагато легше вивчати її змалку, щоб у дорослому віці вільно спілкуватись і не витрачати час на додаткові заняття. Проте, навіть якщо раніше ви не мали можливості вивчити англійську, все ж нічого не втрачено. Тому можете спокійно знайти курси англійської мови. Одні з таких мають назву «JustSchool».

Ця онлайн-школа пропонує інтерактивні онлайн-уроки англійської у групах та індивідуально для діток і дорослих. З учителями ви займаєтесь під час відео конференції, потім усі ваші матеріали зберігаються на зручній платформі, де ви можете навчатися та виконувати домашні завдання. Курси можна проходити і з мобільного через застосунок.

Для діток JustSchool проводить цікаві та інтерактивні уроки з елементами гри, щоб не втратити увагу малюка та зацікавити його, для дорослих у школі є індивідуальний підхід, завдяки чому учні одразу бачать свій прогрес і мотивуються працювати далі. А також уроки можуть отримувати компанії. Школа враховує усі потреби та побажання компанії.

Лише 1 вчитель з 89 проходить усі етапи відбору і стає професійним викладачем в JustSchool. В середньому це викладачі, які мають стаж близько 5 років.

Якщо говоримо про уроки англійської для дітей, то тут ви маєте можливість обрати з 3 варіантів:

  • Від 5 до 6 років;
  • Від 7 до 11 років;
  • Від 12 до 17 років.

Для першої вікової категорії на заняття проводять підготовку до школи, формують елементарну звичку вчитися, роблять англійську рідною через гру та спілкування.

Друга вікова категорія на заняттях підвищує свої успіхи, розвиває сильні сторони і підтягує слабкі моменти, робить англійську другою рідною та навчається інтерактивно і цікаво.

У третій категорії підлітки можуть підтягнути шкільну програму, підтягнути знання до важливих іспитів або підготуватися до вступу і навчання закордоном.

Зрештою, в цій онлайн-школі ви також можете вивчати українську, польську, математику, програмування, або ж готуватися до іспитів.

Тому, якщо ви давно шукали можливість вивчити англійську, або ж не знали де можна знайти професійних викладачів, які з радістю адаптують програму під вас, а не будуть йти за шаблонними підручниками, то зараз саме час звернути свою увагу на JustSchool. Тут вам, однозначно, допоможуть.

keyboard_arrow_up