Невдовзі відкриття! У Тернополі з’явиться новий медичний центр «Нейромед» (на правах реклами)

Невдовзі відкриття! У Тернополі з’явиться новий медичний центр «Нейромед»  (на правах реклами)

Незабаром у самому центрі Тернополя відкриття нового медичного центру «Нейромед»! Це велика мережева клініка, що успішно працює на медичному ринку вже протягом 10 років. Десятирічний досвід у медичній галузі зробив «Нейромед» експертом у сфері МРТ-діагностики.

Успішний досвід роботи у Вінниці, Києві, та Сумах дозволяє «Нейромед» розширити свою діяльність тепер й у Тернополі.

Інноваційний МРТ-апарат Siemens Sempra 1,5 Тесла

Однією з ключових особливостей Центрів «Нейромед» – це використання передового обладнання та сучасних технологій. У тернопільському Центрі буде представлений абсолютно новий МРТ-апарат Siemens Sempra 1,5 Тесла, який дозволяє проводити високоточну діагностику.

Високопольний апарат Siemens Sempra 1,5 Тесла закритого типу дозволяє отримати зображення професійної якості з безпрецедентною швидкістю і простотою використання. У новому центрі «Нейромед»  можна буде пройти МРТ-дослідження: МРТ головного мозку та судин, МРТ суглобів (колінного, плечового, гомілковостопного, ліктьового та ін.), МРТ хребта (шийний, грудний та поперековий відділи), МРТ внутрішніх органів (органів черевної порожнини та органів малого таза).

Окрім цього, у медичному центрі можна буде пройти ультразвукове дослідження (УЗД) органів черевної порожнини, щитоподібної залози, суглобів, судин тощо.

Консультації лікарів-неврологів

Потрібен кваліфікований невролог у Тернополі? Саме медичний Центр «Нейромед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи. Кожен пацієнт отримає якісний та професійний підхід у діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, їх профілактиці та попередженні рецидивів. Досвідчені фахівці Центру “Нейромед” надають консультації з будь-яких порушень функціонування нервової системи.

Також є можливість отримати онлайн-консультацію невролога, дитячого невролога та психіатра.

Комфортні умови

«Нейромед» – це високий рівень сервісу, дотримання максимальної конфіденційності та стерильності. Основною метою медичного закладу – є надання високоякісних медичних послуг у зручних умовах, а також забезпечення індивідуального та комплексного підходу до кожного пацієнта. Сучасне високотехнологічне обладнання, досвідчені лікарі – забезпечать якісну діагностику та ефективне лікування хвороби.

10 років досвіду

За 10 років існування «Нейромед» показав хороші результати, спеціалізуючись на передових методах обстеження, зокрема, магнітно-резонансної томографії (МРТ).

Зовсім нещодавно мережа медичних центрів «Нейромед» отримала нагороду «Вибір країни» у номінації «Краща мережа центрів МРТ». Це визнання підкреслює вагомість Центру “Нейромед”  у медичній галузі, а також встановлює його як лідера у сфері діагностики та обстеження.

Принципи роботи «Нейромед» базуються на пацієнтоорієнтованості, якості послуг та використанні сучасного обладнання. Ефективність процесу діагностики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта є фундаментальними принципами, які відрізняють «Нейромед» від інших медичних центрів.

Центр сучасної діагностики «Нейромед» відкриється за адресою м. Тернопіль, вулиця Руська, 5

Шукайте нас у соціальних мережах (Instagram та Facebook) і на офіційному сайті: https://www.neuromed.ua/

Контакти для запису: (068) 293-18-81, (073) 293-18-81.

keyboard_arrow_up