Перехід у телеграм (на правах реклами)

Перехід у телеграм (на правах реклами)

Згадайте, скільки сьогодні часу були в соцмережах. Якщо заходите в Instagram, Facebook або TikTok лише на 10 хвилин, то навряд чи лише раз на день. Щоб витрачати час із користю для себе, переходьте в телеграм, де можна знайти велику кількість каналів з вивчення англійської. У багатьох українців він уже встановлений. Залишилося тільки дізнатися, на які телеграм канали для вивчення англійської варто підписатися і чи можна вивчити іноземну мову в такий спосіб.

Що публікують телеграм-канали для вивчення англійської

Здебільшого навчальні канали орієнтовані на тих, хто починає вивчати іноземну мову чи вчив її у школі. Рідше зустрічаються ресурси для людей, які досягли рівня знань Intermediate (B1) і вище. Щодня вони публікують від одного до трьох повідомлень у вигляді поста, опитування, картинки чи відео. За їхньою допомогою можна вивчати:

  • нові слова;

  • стійкі вирази;

  • сленг;

  • правила побудови речень;

  • гумор.

У телеграмі навіть можна знайти повноцінні уроки з англійської мови від міжнародної школи Speak Up, яка нещодавно оголосила про безкоштовне навчання для дорослих і дітей на своєму сайті.

Крім того, є канали для студентів, які готуються скласти іспит TOEFL, IELTS тощо. Вони публікують освітні статті, розбір граматичних вправ, аудіо- та відеоматеріали з виразами для усної частини іспиту.

На які телеграм-канали варто підписатися

ТОП-5 телеграм-каналів з вивчення англійської:

  • IELTS With Masters — для підготовки до міжнародного іспиту;

  • Learn English with us — для вивчення граматики;

  • Improve Your English — для поповнення словникового запасу;

  • Learn English Idioms Land — для вивчення стійких виразів;

  • ENGLISH PODCASTS — для поліпшення сприйняття іноземної мови на слух.

Звертайте увагу, що в месенджері створюють клони популярних каналів. Щоб відрізнити їх, дивіться на кількість підписників і дату останньої публікації. Справжні телеграм канали з англійської мають велику аудиторію та щодня оновлюють контент.

Телеграм-канали з вивчення англійської — користь чи марна трата часу?

Навчальні телеграм-канали — це безкоштовний помічник, який завжди під рукою. Вони допомагають розширити словниковий запас і підтримувати знання на досягнутому рівні. Ними зручно користуватися, тому що читання кількох постів на день не забирає багато часу. Але, щоб поліпшити знання, варто займатися з кваліфікованим викладачем і практикувати розмовну англійську в Speaking Club.

keyboard_arrow_up