Програма «Free Student» запрошує на безкоштовне навчання у державні університети Словаччини. Отримайте європейську освіту з нами! (новини компаній)

Програма «Free Student» запрошує на безкоштовне навчання  у державні університети Словаччини. Отримайте європейську освіту з нами!  (новини компаній)

Для учасників програми ми надаємо 100% гарантію вступу!

Програма "FREE STUDENT" - для тих, хто бажає отримати престижну європейську освіту в головних словацьких ДЕРЖАВНИХ університетах Cловаччини.

Ви мрієте про перспективне майбутнє для ваших дітей?

Ви хочете, щоб ваші діти навчались у кращих університетах Словаччини? Тоді вам до наc!

Запрошуємо вас на онлайн-зустріч, де представники освітньої програми «Free Student» та викладачі словацьких університетів розкажуть все про переваги європейської освіти!

Відповідаємо на питання щодо навчання, документів та допомагаємо зі вступом!

Запитуйте і дізнавайтесь!

Ваше майбутнє - у ваших руках

Зустріч відбудеться 29 жовтня 2022 року о 15.00

+38 099 262 75 04

Переходьте за посиланням в наш телеграм канал  https://t.me/freestudentonline і доєднуйтесь до нього. Зустріч проводитеметься на платформі zoom . Посилання на онлайн зустріч буде в цьому телеграм каналі.

Вступ без ЗНО та без вступних іспитів.

Навчання для учасників програми БЕЗКОШТОВНЕ, оскільки фінансується урядом Словаччини. Також вам надається можливість вибору однієї або декількох з більш ніж 100 перспективних спеціальностей на різних факультетах. З переліком докладно можна ознайомитися на нашому сайті  www.free-student-slovakia.org в рубриці "СПЕЦІАЛЬНОСТІ".

Для вступу в університет на БЕЗКОШТОВНЕ навчання за  програмою "FREE STUDENT" не потрібно здавати вступні іспити чи тести. Головним критерієм буде ваша мотивація та готовність  адаптуватися до нових умов навчання.

У державних університетах Словаччини навчання проходить словацькою мовою. Тому учасники програми "FREE STUDENT", до початку навчання, проходять курс вивчення словацької, де отримують необхідні знання та сертифікат про базову підготовку.

На даний час діє акційна пропозиція. При умові укладеного договору впродовж листопаду 2022 року надається 10 додаткових безкоштовних занять зі словацької мови.

    Всі учасники програми "FREE STUDENT", БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ, стають студентами університетів Словаччини.

    В рамках програми "FREE STUDENT" для всіх бажаючих будуть організовані ознайомчі тури (якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація), які дають можливість відвідати ВНЗ Словаччини та зустрітися з студентами та професорсько-викладацьким складом.

Переваги вищої освіти в Словаччині:

- високий рівень навчального процесу в університетах, які відомі в світі;

- безкоштовне навчання в кращих державних університетах;

- визнання словацьких дипломів не тільки в країнах європейського союзу, але і в США, Канаді, Австралії та інших країнах світу;

- всім бажаючим надаються гуртожитки;

- доступне харчування в університетських їдальнях за дотаційними цінами;

- студентам надається дозвіл на проживання в Словаччині (а не як у багатьох країнах тільки студентська віза), що дозволяє згодом оформити право на постійне місце проживання, яке фактично в правах прирівнюється до громадянства Європейського Союзу, крім права голосування на виборах;

- під час навчання (в тому числі під час канікул), студенти мають право офіційно працювати, що дозволяє ще й непогано заробляти;

- кращі студенти отримують премії (стипендії) від держави;

- всі учасники програми "FREE STUDENT", які проходять мовні курси, отримують консультаційний супровід.

Станьте вільним і успішним студентом і Ви! 

Всю додаткову інформацію можна дізнатися на нашому сайті   www.free-student-slovakia.org   

За більш детальною  інформацією - телефонуйте.

Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір щодо  вищого навчального закладу і майбутньої спеціальності .

Ми також допоможемо із вступом та оформленням всієї необхідної документації.

Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Лепкого, 14.  Вступаймо до Словаччини разом:  

[email protected]   099 26 27 504  вайбер

098 89 15 124-вайбер

Free-student-slovakia.org.

keyboard_arrow_up