Скільки заробляє репетитор біології в Тернополі? (новини компаній)

На загал рівень вчительської зарплати залежить від рівня цін та зарплат у конкретному місті. Так, у Києві середньостатистичний учитель отримує близько 14000 грн на місяць, в Одесі – 12500 грн, Харкові – 11500 грн, Дніпрі – 11000 грн, Львові – 12000 грн. Станом на кінець 2022 року середня зарплата у Тернополі складає 12400 грн, середня ж зарплата педагога – 11680 грн.
Такі доходи зовсім не задовольняють купівельну спроможність освітян у період війни. Покращити становище можна різними шляхами:
-
переїзд в інше місто з нижчим рівнем цін;
-
переїзд та працевлаштування за кордоном;
-
працевлаштування в приватну школу;
-
заняття репетиторством.
Скільки може заробляти репетитор біології в Україні?
-
Професійний репетитор у Києві може мати дохід близько 35000 грн/місяць; вчитель, що підробляє репетиторством, близько 28000 грн/місяць.
-
Професійний репетитор у Харкові отримує близько 24000 грн/місяць; вчитель, що підробляє репетиторством, близько 21100 грн/місяць.
-
Репетитор в Одесі може отримувати 26500 грн/місяць, а шкільний педагог і за сумісництвом репетитор – 23100 грн/місяць.
-
Приватний педагог у Львові заробляє близько 23000 грн/місяць, а вчитель-репетитор – 21200 грн/місяць.
-
Приватний викладач у Дніпрі може заробити 26000 грн/місяць; вчитель, який дає приватні уроки, близько 21400 грн/місяць.
-
Репетитор біології в Тернополі за умови повної зайнятості може розраховувати на 19000 грн/місяць, а шкільний вчитель, що підробляє репетиторством, на 18800 грн/місяць.
Репетиторство як повноцінна робота може приносити вам чималий дохід, подекуди навіть більший, ніж зарплата учителя і підробіток. Усе залежить від вашої ставки та навантаження. Якщо ви проводите не менше 5 занять щодня і працюєте 5 робочих днів, то ваш дохід буде приблизно таким, як у вказаних нами містах.
Як можна просувати власний педагогічний бренд за допомогою різних сервісів?
Розглянемо кілька прикладів:
-
«Руда біологія» – це YouTube-канал знаменитої біологині-реперки Ольги Халепи, яка знімає веселі уроки про рослинний і тваринний світ, а її реп-лекція про гриби зібрала тисячі переглядів;
-
«Біологія Хімія Наталія Бодюл» – на цьому YouTube-каналі ви знайдете корисні та короткі відеопояснення важливих тем з біології та хімії;
-
Biologyvm – канал у тік-ток репетитори з біології, яка пояснює найважливіші теми з підготовки до ЗНО за 10 секунд;
-
Katya_znohub_bio – ще один тік-ток канал з підготовки до ЗНО, де креативна викладачка не лише публікує навчальний матеріал, а й ділиться крутими лайфлаками щодо самопідготовки;
-
Zno_biolife – Instagram-канал репетиторки з біології Олександри Павлової, що подає складний матеріал у лаконічних схемах і таблицях.
Ведення свого каналу дасть змогу не лише стати популярним педагогом, а й популяризує сам предмет. За допомогою яскравих тематичних роликів, нестандартної подачі та гумору можна привертати увагу учнів і посилювати їх зацікавлення біологією. А також непогано мати свій сайт з власними навчальними матеріалами, експертними статтями та порадами.
Тож як вчителю біології отримувати більше учнів?
Репетиторство – хороша та прибуткова сфера. Аби ним займатися, не обов’язково мати педагогічний диплом та працювати вчителем. Це може бути вашим хобі та прекрасним фінансовим доповненням до основної роботи. А методику викладання завжди можна підтягнути, головне – мати відповідні знання.
Та щоб ваша зайнятість була стабільною, слід працювати над своїм іміджем. Для початку зареєструйтеся на репетиторському сайті, опишіть переваги навчання з вами. Оберіть соцмережу і створіть свій канал або сайт. Спочатку можете публікувати різноманітні тематичні матеріали, а згодом, здобувши викладацький досвід, професійні статті з теорії та практики викладання.
Підготовлено за підтримки маркетплейсу Букі: https://buki.com.ua/tutors/biolohiia/