Скільки заробляє репетитор біології в Тернополі? (новини компаній)

Скільки заробляє репетитор біології в Тернополі? (новини компаній)

На загал рівень вчительської зарплати залежить від рівня цін та зарплат у конкретному місті. Так, у Києві середньостатистичний учитель отримує близько 14000 грн на місяць, в Одесі – 12500 грн, Харкові – 11500 грн, Дніпрі – 11000 грн, Львові – 12000 грн. Станом на кінець 2022 року середня зарплата у Тернополі складає 12400 грн, середня ж зарплата педагога – 11680 грн.

Такі доходи зовсім не задовольняють купівельну спроможність освітян у період війни. Покращити становище можна різними шляхами:

Скільки може заробляти репетитор біології в Україні?

Репетиторство як повноцінна робота може приносити вам чималий дохід, подекуди навіть більший, ніж зарплата учителя і підробіток. Усе залежить від вашої ставки та навантаження. Якщо ви проводите не менше 5 занять щодня і працюєте 5 робочих днів, то ваш дохід буде приблизно таким, як у вказаних нами містах. 

Як можна просувати власний педагогічний бренд за допомогою різних сервісів?

Розглянемо кілька прикладів:

Ведення свого каналу дасть змогу не лише стати популярним педагогом, а й популяризує сам предмет. За допомогою яскравих тематичних роликів, нестандартної подачі та гумору можна привертати увагу учнів і посилювати їх зацікавлення біологією. А також непогано мати свій сайт з власними навчальними матеріалами, експертними статтями та порадами. 

Тож як вчителю біології отримувати більше учнів?

Репетиторство – хороша та прибуткова сфера. Аби ним займатися, не обов’язково мати педагогічний диплом та працювати вчителем. Це може бути вашим хобі та прекрасним фінансовим доповненням до основної роботи. А методику викладання завжди можна підтягнути, головне – мати відповідні знання. 

Та щоб ваша зайнятість була стабільною, слід працювати над своїм іміджем. Для початку зареєструйтеся на репетиторському сайті, опишіть переваги навчання з вами. Оберіть соцмережу і створіть свій канал або сайт. Спочатку можете публікувати різноманітні тематичні матеріали, а згодом, здобувши викладацький досвід, професійні статті з теорії та практики викладання. 

Підготовлено за підтримки маркетплейсу Букі: https://buki.com.ua/tutors/biolohiia/

 

 

keyboard_arrow_up