Туристичне страхування: що це таке та для чого воно потрібне (на правах реклами)

Туристичне страхування: що це таке та для чого воно потрібне (на правах реклами)

Збираючись у подорож за кордон важливо подбати про багато аспектів. Окрім придбання квитків та оформлення закордонного паспорта, мандрівникам також рекомендується купити туристичну страховку, завдяки якій можна бути певним у своїй безпеці в іншій країні.

Що таке туристичне страхування?

Туристичне страхування — це важливий документ, який може захистити вас від непередбачених витрат під час подорожі за кордон. Зазвичай такий поліс покриває витрати у разі хвороби чи нещасного випадку. Вартість туристичної страховки залежить від:

За бажанням турист може також застрахуватись від різноманітних непередбачуваних обставин, наприклад затримки чи скасування рейсу, втрати багажу чи документів, ДТП, ремонту автомобіля тощо. У таких випадках страхова компанія гарантує не лише медичну, але і юридичну та адміністративну підтримку.

Чи обов’язково оформлювати туристичне страхування?

З впровадженням в Україні безвізу страховий поліс перестав бути обов'язковим документом для перетину кордону. Однак деякі країни все одно вимагають від мандрівників наявність туристичного страхування. Воно потрібне для того, щоб потрапити у:

Придбати туристичне страхування сьогодні можна буквально за декілька хвилин. Для цього не обов’язково їхати в офіс страхової компанії, тому що оформити всі документи можна онлайн завдяки таким сервісам, як UKASKO.

Компанія дозволяє ознайомитись з різними страховими пакетами для туристів та підібрати для себе найбільш відповідний. Оформлення поліса займає в середньому 5-10 хвилин, після чого документи надсилають на електронну пошту.

Щоб подорож в іншу країну була безпечною та комфортною, варто самостійно подбати про себе та свій захист. Тому не забувайте оформити туристичне страхування перед поїздкою.

keyboard_arrow_up