Тут є все: у Тернополі працює сучасний та надійний магазин побутової техніки (новини компаній)

Тут є все: у Тернополі працює сучасний та надійний магазин побутової техніки (новини компаній)

Важко уявити свої будні без електроніки та побутової техніки, які фактично беруть на себе частину наших обов’язків. Знайти необхідний товар ніби й нескладно, зважаючи на велику кількість пропозицій на ринку. Однак важливо – аби він був якісним, надійним та справді помічним.

До вашої уваги – осучаснений магазин побутової техніки «Ельмарт» у Тернополі, який розташований на другому поверсі торгового центру «Подоляни». Чому потрібно завітати сюди? Тут представлений найбільший вибір техніки офлайн, коли ви можете прийти, подивитися, оцінити річ і не прогадати з вибором! Компанія «Ельмарт» є стабільною та успішною, впродовж багатьох років забезпечуючи тернополян і не тільки технікою та різними електронними пристроями. Максимум комфорту та задоволення найвибагливіших запитів покупців – місія, яку глибоко шанують та сповідують усі працівники.

Асортимент надзвичайно багатий. Ви уявіть лишень, – понад 100 000 найменувань. І це ще не все, адже перелік постійно оновлюється. Є все, що потрібно:

– велика і дрібна побутова техніка;

– електротранспорт;

– комп’ютерна та різна офісна техніка;

– планшети і ноутбуки;

– телефони;

– телевізори, аудіо–, відеопристрої та інші.

Тут вас познайомлять із новими технічними можливостями продукції кращих світових брендів. До речі, лишень у цьому місці ви знайдете найширшу лінійку товарів LG і Samsung у офлайн-магазинах Тернополя.

Фахівці готові оперативно відповісти на всі ваші питання та допомогти знайти рішення.

У «Ельмарт» ви отримаєте:

– професійну консультацію та поради щодо вибору;

– найширшу лінію побутової техніки та електроніки, яку можна оцінити «наживо»;

– подарунки, акційні пропозиції та вигідну дисконтну програму»;

– послуги щодо перевірки товару;

– гарантійне сервісне обслуговування.

Як на сайті, так і в магазині – завжди актуальна ціна та лише перевірена інформація про товар. Не вагайтесь! Життя не стоїть на місці. З плином часу все потребує оновлення та осучаснення. У «Ельмарт» допоможуть зробити справді розумну покупку, якою ви точно будете задоволені. Наша добра репутація сьогодні – це ключ до успішного майбутнього, яке ми будуємо разом.

Ласкаво просимо у сучасний магазин «Ельмарт»:

вул. Текстильна 28Ч, ТРЦ «Подоляни»

Пн - Нд: 10.00 : 20.00

0800 753 773

0800 753 773

[email protected]

keyboard_arrow_up