Вибираємо дитячий басейн для вашого малюка (на правах реклами)

Вибираємо дитячий басейн для вашого малюка (на правах реклами)

Влітку, коли зовнішній світ сповнений сонця та тепла, час проводити дні на свіжому повітрі стає особливо привабливим. Особливо це стосується дітей, які люблять плавання та ігри на воді. Проте, великі басейни можуть бути не зовсім зручними для малюків. Тому батькам варто звернути увагу на спеціально розроблені басейни для дітей, які є ідеальним рішенням для маленьких любителів водних розваг.

Варіанти дитячих басейнів

Дитячі басейни поділяються на два основні типи: 

  • Каркасні
  • Надувні

Каркасні басейни мають просту установку та легко демонтуються, що є великою перевагою. Вони доволі міцні та стійкі до пошкоджень. 

Надувні басейни так само легко надуваються та при належному догляді можуть служити декілька літніх сезонів. Завдяки малій вазі їх зручно переміщати.

Моделі дитячих басейнів Bestway та Intex

Серед широкого асортименту дитячих басейнів вирізняються продукти компаній Bestway та Intex, які пропонують безпечні та якісні басейни для дітей різних вікових категорій. 

Наприклад, круглий надувний басейн Intex 26100 розрахований на дітей від 3 років. Його легко встановити та перемістити, та він ідеально підходить для різних місць відпочинку, від дачі до приватного подвір’я. Виріб має оригінальний дизайн у вигляді краба, що сподобається малюкам. 

IrcezwQKZu9UF_LASRYsUyYq1wyoVpTBTEDG2pJpQJ-CztgFc6GBYTmkG34grt9H7SnqsIqT1tqC8vTmkHcV2Rduxb4AyIb7VIPuryy5gl75YecPJG_JIOPTcL69bmS5cp3p7HfA-R1geJVs7NQYLyk

Дитячий каркасний басейн Bestway 56432 має захисний тент, який захищає від сонця, роблячи його ідеальним для тривалих ігор на воді.

_yDjURU9Vi1Jv1D91-gjE3vStflJsrZrG6laSCEPsqIw4C7KfC-_6FiuxyhZ4sgMQVHtfRvzgt2hgBP70xVTTpsjaRp9lyJBeO1u2RCArk1zlUx_zuMEowj2Jf32uByCKvoOAQlXklARMYFN28BWEWA

Рекомендації щодо вибору дитячого басейну

При виборі басейну для дитини варто звернути увагу на такі моменти:

  • Розмір: Для дуже маленьких дітей слід обирати басейни з низькими бортами.
  • Матеріал: Найкращі матеріали – це ПВХ, поліестер та нейлон з закругленими швами, які забезпечують безпеку.
  • Дно: Для маленьких дітей найкращим вибором будуть басейни з м'яким надувним дном, яке забезпечує комфорт та безпеку під час гри.
  • Тент: Цей елемент є ключовим, особливо коли діти планують проводити багато часу у воді. Тент захищає від сонячних променів та допомагає уникнути перегріву.
  • Стінки: Важливо, щоб стінки басейну були одночасно еластичними, але і міцними достатньо, аби витримувати активні ігри дитини.

Як надувні, так і каркасні басейни є відмінними варіантами для організації дозвілля дітей на літо. Вони забезпечують безпечне та комфортне середовище для відпочинку та розваг дітей будь-якого віку, завдяки продуманому дизайну та якості матеріалів, які використовуються компаніями Bestway та Intex у своїх виробах.

keyboard_arrow_up