Як відновити волосся після коронавірусу, корисні поради для Тернополян (новини компаній)

Як відновити волосся після коронавірусу, корисні поради для Тернополян (новини компаній)

Хвороби завжди дають неприємні наслідки. І коронавірус 一 не виключення. Більшість тернополян, котрі перехворіли на Covid-19, скаржаться не лише на втрату нюху та слабкий імунітет, а й на погіршення стану волосся. Після хвороби воно стає сухим, ламким, ослабленим, а також сильно випадає і втрачає об’єм. Особливо це стосується тих, хто перехворів у складній формі, нехтував збалансованим харчуванням, а також тих, хто ще до хвороби мав слабке волосся. Якщо для чоловіків ця проблема менш актуальна, то жінки з довгими косами і пишними зачісками по-особливому болюче це сприймають. Проте не варто бити на сполох і обрізати каре. У 90 % випадків волосся підлягає відновленню.

У чому причина?

Волосся після коронавірусу страждає насамперед через пережитий стрес, адже це захворювання вражає багато органів. Ослаблена імунна система, брак певних вітамінів і мікроелементів також негативно впливають на здоров’я волосся. Усі корисні речовини в цей період направлені на боротьбу з хворобою і відновлення імунітету, тому на деякі потреби, наприклад, живлення волосся, їх просто не вистачає. Прийом певних лікарських препаратів також інколи може шкодити волоссю.

Як повернути волоссю красу і здоров’я?

Для якісного і довготривалого результату потрібно дотримуватися комплексного догляду. Попри важливість здорового і збалансованого харчування (з великою кількістю білків, овочів і фруктів), а також вживання вітамінів і мікроелементів, яких бракує організму, потрібно серйозно підійти до косметичного догляду за волоссям. Це мають бути якісні професійні засоби з дієвим і корисним складом (наприклад, засоби бренду Brelil Professional, CHI, Masil і т. д). Не варто використовувати саморобні домашні маски з харчових продуктів та інші лайфхаки з інтернету. Це частіше шкодить, аніж допомагає. Ще потрібно завжди підбирати засоби відповідно до свого типу шкіри і волосся, а також завжди слідувати інструкціям.

  1. Масаж шкіри голови. Ця процедура допоможе прискорити кровообіг, що в свою чергу пришвидшить ріст волосся і його природне оновлення після коронавірусу. Це може бути звичайний масаж пальцями, а також зі спеціальними інструментами (зараз можна придбати масажери на будь-який смак). Для максимального результату масаж можна виконувати разом з косметичним засобом, наприклад, лосьоном для росту волосся. Втирання продукту допоможе вплинути не лише на шкіру, але й на волосяні цибулини. У жодному разі не можна травмувати шкіру і робити масаж нігтями.

  2. Скраб для шкіри голови. Часто цей засіб вважають марним і неефективним, проте його дієвість підтверджена багатьма успішними прикладами. Саме скраб для шкіри голови допомагає пришвидшити кровообіг, а також відлущити ороговілий шар клітин та оновити шкіру голови. Це у свою чергу пришвидшує ріст волосся, глибоко очищає шкіру.

  3. Делікатний шампунь. Якісне очищення шкіри голови та волосся 一 чи не найважливіший етап догляду. Проте варто не забувати, що засоби для глибокого очищення можна застосовувати кілька разів на місяць. А для постійного використання краще підібрати делікатний шампунь. В ідеалі він повинен містити цінні олії або екстракти у поєднанні з високоефективними компонентами. Не потрібно замінювати миття голови сухим шампунем, адже він дає лише короткотривалий візуальний ефект.

  4. Кондиціонер або бальзам. Ці засоби також часто ігнорують, проте саме вони дають той результат, що можна побачити неозброєним оком. Кондиціонери і бальзами допоможуть перетворити сухі та ослаблені пасма на красиве та розкішне волосся. Вони глибоко зволожують, живлять і відновлюють волосся (обирайте їх відповідно до своїх побажань). Окрім глибокого впливу, кондиціонери/бальзами надають волоссю блиск, гладкість, здоровий зовнішній вигляд.

  5. Маски. Їх варто використовувати не частіше 1 разу на тиждень. Вони є більш концентрованими і часто містять лікувальні компоненти. Маски допомагають відновити, захистити, зволожити волосся. Якщо кондиціонери спрямовані скоріше на візуальний ефект, то маски створені саме для впливу зсередини. Ці засоби рекомендують витримувати 15-30 хвилин. Для більшої ефективності можна одягнути спеціальну шапочку, рушник, а потім нагріти волосся феном. Це стимулює проникнення корисних речовин глибоко у структуру волосся.

  6. Термозахист. Перед укладанням волосся, а також перед прогулянкою під сонцем необхідно використовувати засоби для термічного захисту. Вони допоможуть зберегти волосся від негативного впливу високих температур, його пересушування і зневоднення.

  7. Незмивний догляд. Для завершення догляду за волоссям використовуйте спеціальні спреї, олійки, креми, сироватки та ін. Вони містять цінні компоненти для захисту та живлення, а також полегшують розчісування, що у свою чергу запобігає пошкодженню волосся.

 

Проте не завжди волосся вдається відновити косметичними засобами. Якщо за 2-3 місяці інтенсивного догляду за волоссям його стан не змінюється, варто звертатися до трихолога за спеціалізованою лікарською допомогою до місцевих лікарень Тернополя. Після обстеження і здачі необхідних аналізів лікар виявить причину проблеми і призначить відповідне лікування.

Варто пам’ятати, що краса волосся залежить напряму від стану здоров’я. Тому слід постійно підтримувати його правильним харчуванням, активним способом життя, а також контролювати рівень вітамінів і вчасно звертатися за лікарською допомогою.

keyboard_arrow_up