Зубні протези: види та критерії вибору (новини компаній)

Зубні протези: види та критерії вибору (новини компаній)
Які найкращі зубні протези: огляд затребуваних варіантів

Необхідність заміни зубів, що випали, протезами ні в кого не викликає сумнівів, це єдиний спосіб уникнути втрати решти і зберегти здоров'я всього організму. Стоматологи впевнені, що сучасні імпланти – найкращий варіант, незважаючи на порівняно високу вартість, вони багаторазово окупаються та забезпечують максимальний рівень комфорту. Не дивлячись яка ціна зубних протезів може бути, є певні критерії вибору, важливо врахувати вік, стан ротової порожнини та інші фактори.

Конструкції поділяються на кілька видів залежно від матеріалу та особливостей системи:

  • пластикові (акрилові) - це найдешевший варіант. Вони застосовуються для часткового (кілька зубів) та повного (весь зубний ряд) протезування, бувають знімними та незнімними. Це прийнятний варіант для заміни кількох коронок, іноді акрилова конструкція встановлюється тимчасово, доки пацієнта не з'являться кошти на якісну імплантацію. Якщо вас цікавить, які зубні протези краще, стоматологи не рекомендують вибирати пластикову систему для повної заміни зубного ряду. Вона не забезпечує рівномірне навантаження на ясна під час жування, під час розмови або сміху кріплення можуть відірватися;
  • нейлоновий зубний протез коштує трохи дорожче, гнучкий та легкий матеріал забезпечує швидке звикання, менші ризики розвитку запалень через тиск конструкції на ясна. Недолік - на нейлоні накопичується наліт, це призводить до утворення каменів та неприємного запаху з рота;
  • бюгельний зубний протез теж відноситься до переліку недорогих конструкцій, але він набагато міцніший за акрилові та пластикові. Додаткові переваги – щільний контакт із яснами, довговічність, недолік – тривале звикання до системи.

Коли пацієнти запитують, які зубні протези краще встановити, стоматологи не можуть дати однозначної відповіді. Багато залежить від кількості втрачених зубів, стану ротової порожнини, віку та інших факторів. Зубний протез слід вибирати індивідуально, якщо ціна - вирішальний фактор, клієнти віддають перевагу пластиковому або нейлоновому, якщо є матеріальна можливість, стоматолог порадить бюгельну конструкцію.

b3Ro1kkeQp-D7V2Q_q1SBzTX9XDrNwWEro8CO8gomhgmh5FGa5KirYUXzsliqrGK5P7Lx0x5ctncrYKZljZnJ6htYG0pyQcFSP_zYEqKi8qvEXaMu5Uzwx2HxWu8xSvWqjSRZcx7xgdfONTmBYiJlnQ

«Люмі-Дент»: якісне протезування за вигідною вартістю

Лікування, імплантація зубів коштують дорого, це характерна особливість напряму у всіх країнах. Установка дешевих конструкцій загрожує недоліками щодо комфортності, довговічності або естетичності зубного протеза. Якщо бажаєте отримати найкращий результат, слід розглянути можливості сучасної імплантації.

Вартість зубного протезу залежить не тільки від виду, а й від цінової політики та технічного оснащення стоматологічної клініки. Мережа «Люмі-Дент» має власну зуботехнічну лабораторію, всі конструкції виготовляються на місці. Завдяки цьому протези коштують дешевше, можна провести коригування після примірки, всі роботи виконуються швидко.

«Люмі-Дент» працює прозоро, вартість кожного різновиду зубного протезу можна дізнатися на сайті. Клієнти мережі стоматологічних клінік отримують кращу якість послуг за вигідною вартістю. Це відбивається на числі пацієнтів, щорічно фахівці «Люмі-Дент» встановлюють близько 3000 зубних протезів. Усі операції проводяться на бездоганному рівні, клініка отримує багато позитивних відгуків та займає верхню позицію у рейтингу.

 

keyboard_arrow_up