Тернопільський лікар уже понад місяць допомагає євромайданівцям

Тернопільський лікар уже понад місяць допомагає євромайданівцям
Попри простудні захворювання, проблеми з тиском, невиконання владою обіцянок у євро майданців і далі залишається бойовий настрій та віра у перемогу. Особливо стійкі ті мітингувальники, які перебувають на Майдані з перших його днів.

Про це розповіла тернопільський лікар, голова ГО «Асоціації лікарів-католиків» Леся Копач. Жінка, як ми уже писали, підтримує мітингувальників, ходить на Віче, інші акції, та надає медичну допомогу євромайданівцям з 1 грудня. Налаштована працювати у медпункті Майдану вона і надалі - тернополянка знову продовжила відпустку за власний рахунок.

- Наразі до нас у медичні пункти звертаються і далі з простудними захворюваннями, підвищенням тиску, - розповідає пані Леся. – Лікуємо, відправляємо на рентген – туберкульозу ні у кого ще не виявили. На днях звертався чоловік із переломом ключиці. Варто зазначити, що жоден з тих, хто застудився, не збирається додому. Люди налаштовані рішуче.

Рішуче налаштована і сама пані Леся. Окрім медичної допомоги, яку надає мітингувальників, вона допомагає і прибрати, і нагодувати страйкарів.
- Мені за місяць буде 70 років, - каже вона. – Трохи уже набрякли ноги, але я на це не зважаю. Я не хочу повертатись додому, допоки ми доб’ємось того, за чим прийшли. Не хочеться повертатись додому без перемоги. Я не хочу, щоб було, як питали мені знайомі комуністи «Копачка, і чего ты там добиваешься?». Я вірю, як і решта, у перемогу і буду стояти тут стільки, скільки треба.

Не дають піти з Майдану і невиконані обіцянки влади. Так, обурює пані Лесю, що ще досі ніхто не відповів за побиття студентів, а беркутівці навіть отримали нагороди. Прикро також, що у Тернополі почались репресії.
- Прикро, що деякі лідери опозиції заявили, що націоналісти – не їхні герої, - додає пані Леся. – Адже Бандера, Шухевич – це ті, хто власне захищав наш український народ. Тому такі заяви не зовсім зрозумілі. Але попри все це, відступати, розчаровуватись Майдан не збирається. Майдан дав те, чого давно нам бракувало – надзвичайний злет національної свідомості. Тож, сподіваюсь, що, як і закликав ведучий Майдану, після свят людей ще побільшає. Тільки разом ми доб’ємось перемоги.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Залишаться гори сміття, яке людям доведеться прибирати після майдаунів.
  • Anonymous
    Навіть не уявляю, що буде, якщо Майдан розійдеться(
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Він і вона: сексуальний календар лютого 21:00 Пройшов пекло в Маріуполі, а нині вчиться знову жити й мріяти: морпіх Андрій Петрук повернувся з полону play_circle_filled 20:10 Резонанси, дисциплінарна скарга і майно: що відомо про нового прокурора Тернополя Віталія Горпинича 19:42 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 лютого (оновлюється) Від читача 17:03 Ворог продовжує обстріли території України 19:00 Як просувається реставрація монастиря біля Катедри: журналісти побували на об’єкті play_circle_filled 18:30 Водійку під наркотиками, позбавлену права керувати авто на 10 років, зупинили на вулиці Крушельницької 18:00 Серед тих, хто торік надавав неправдиві повідомлення про замінування на Тернопільщині, двоє місцевих — поліція 17:29 У Тернополі відбудеться благодійний забіг «Закохані у біг» на підтримку ЗСУ 17:00 У Теребовлянській і Бережанській окружних прокуратурах – нові керівники 16:30 У Тернополі призупиняють роботу дев'яти пунктів обігріву «Тепле місто» 15:35 Схема за 13,5 тисяч євро: жителя Тернопільщини затримали на хабарі за незаконний виїзд з країн 15:00 Узаконили хвилину мовчання о 9.00. Верховна Рада проголосувала «за» 14:30 На Тернопільщині визначили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2026» 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 11 лютого) 14:00 Рада ухвалила зміни щодо відстрочки для молодих контрактників 13:30 Третю добу волонтери намагаються врятувати налякану безпритульну собаку 13:00 Смертельна пожежа сталася у Борщівській громаді 12:30 У парках Тернополя видаляють аварійні дерева photo_camera 12:00 На Дружбі водій маршрутки зупинився на перерву і отримав штраф play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up