Транспорт

У місті значно побільшало електромобілів. Чимало тернополян почали надавати перевагу більш екологічному транспорту. Ми дізналися, де у Тернополі є станції для підзарядки електрокарів. Скільки коштує зарядка? 

Пасажири зможуть оплатити квитки безпосередньо в мобільному застосунку цифровою карткою за допомогою Apple Pay, Google Pay, або ж можна ввести дані банківської картки та зберегти їх у застосунку для оплат.

Знайти пальне в дорозі тепер стало значно легше.

«Красиві» поєднання із парних чисел, як то «5577», або чийсь рік народження «2000» стали доступними не тільки власникам легкових автомобілів.

У разі, якщо автомобіль загорівся потрібно негайно вимкнути запалення, з’їхати на узбіччя та зупинити автомобіль.

Журналісти «20 хвилин» дізналися, як воєнний стан впливає на роботу громадського транспорту Тернополя. Чи планують у цей непростий час купувати нові автобуси? Чи планують у міській раді переглядати тарифи на проїзд через здорожчання палива та обслуговування транспорту. Про це читайте у матеріалі.

У Тернополі розпочалися спекотні дні. Температура на вулиці сягає понад 30 градусів. Журналісти «20 хвилин» перевірили, чи комфортно їздити у таку погоду в громадському транспорті. Де виявилось найбільш спекотно та чи є кондиціонери у нових автобусах? Про це читайте у матеріалі!

У країні триває дефіцит пального. Хоча поставки бензину та дизеля збільшились, все ж більшість АЗС Тернополя або порожні, або продать пальне по талонах. Ми перевірили, де можна знайти паливо, скільки воно коштує та чи зменшились черги. Про це у матеріалі.

Дефіцит пального триває. Хоча експерти розповідають, що «пік» кризи ми вже минули, купити бензин чи дизель у Тернополі важко. Ми побували на заправках різних мереж які є у місті та перевірили, чи є там пальне та скільки воно коштує.

Чимало переселенців, які знайшли прихисток у Тернополі, почали повертатися до рідних міст, де стабілізувалась ситуація. Однак чи легко придбати квитки на потяг чи автобус та скільки вони коштуватимуть – про це у матеріалі.

keyboard_arrow_up