Транспорт

Зміни у маршруті автобусу №19 відбулися 14 грудня. Маршрут змінили на численні прохання жителів міста, кажуть у міській раді. Як тепер їде маршрутка, який інтервал між зупинками - у матеріалі. 

У редакцію “20 хвилин” звернулась читачка із скаргою на те, що вона не змогла оплатити проїзд у громадському транспорті банківською картою.  Журналісти вирішили перевірити, чи працює оплата проїзду банківськими картками у маршрутках та тролейбусах міста.   

У редакцію “20 хвилин” звернулась тернополянка Марія Жук, яка працює у обласній дитячій лікарні. Жінка поскаржилась на відсутність нормального транспортного сполучення  із медзакладами, які розташовані на вулиці Сахарова.

Штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів на іноземній реєстрації почали діяти уже з 22 серпня. Власникам машин на єврономерах, які не оформили свої транспортні засоби, загрожують великі штрафи. 

ДТП трапилася 9 липня в селі Сороки Бучацького району на автодорозі Бучач-Возилів. Семирічний хлопчик опинився під колесами автомобіля Volkswagen Golf IV .

Повідомлення про тіло жінки на колії повідомив машиніст електропоїзда у понеділок, 8 липня. Невідому він виявив близько 9:15 в межах станції "Тернопіль” у селі Біла.

Про підпали авто у Тернополі на мікрорайоні "Аляска" редакцію "20 хвилин" повідомив читач Андрій. Згоріли машини Kia Sorento  та Kia Sportage.

Тернополянка їхала у переповненій з маршрутці, двері якої відчинялися під час руху. Про цей випадок у редакцію “20 хвилин” повідомила читачка Ірина.  

keyboard_arrow_up