Транспорт

Журналісти «20 хвилин» перевірили, яка температура у місцевому транспорті. Як справляться водії та пасажири і чи працюють кондиціонери в нових автобусах. Чи спекотно, як у лазні? Це був дуже цікавий експеримент! Ви самі можете переконатись, подивившись відео. Авторизуйтесь або підпишіться, щоб дочитати до кінця. Лише завдяки вашій підтримці ми можемо готувати більше таких текстів. Дякуємо, що лишаєтесь з нами!

У Тернополі, окрім комунального транспорту, перевезенням пасажирів займаються і приватні перевізники. Квитки у маршрутках видають не всім. А отже, частину доходу можуть класти собі у кишені як водії, так і власники маршруток. Чи контролює цей процес міська рада та скільки у вигляді податків може втрачати місто через недобросовісних перевізників?  Журналісти 20 хвилин» провели експеримент та перевірили, скільки коштів проходять повз каси у маршрутках. 

Електросамокат – дешевий та екологічний вид транспорту, який не потребує особливих навичок в кермуванні навіть для тих, хто вперше став на нього У Тернополі вже діє прокат електросамокатів, а 11 червня стартує ще один. Ми розповімо вам скільки це вартує, де можна покататися та за скільки.

У 2020 році до складу Тернопільської ОТГ увійшли 11 населених пунктів: Тернопіль та десять сіл. Чи можна без проблем дістатися  до сіл громади та скільки це вартує?

Велосипед – екологічний та корисний транспорт.  До того ж, весняна тепла погода так і спонукає до прогулянок та подорожей. Та наскільки Тернопіль пристосований до цього екотранспорту і що робити тим, хто не має велосипеда не має, але бажає оцінити його переваги?  Ми знайшли, де можна взяти двоколісник в оренду та запитали у місцевих, де його можна випробувати. 

Сильні морози стали каталізатором обурення тернопільських батьків. Їх дітям доводилося чекати тривалий час на зупинці, щоб сісти у транспорт. Туди заходять і дорослі пасажири, та й час прибуття на зупинки непродуманий. Уроки в цей час уже йдуть.  Ми перевірили, кого насправді возять у шкільних тролейбусах та чи ходять вони за розкладом.

Ліфт – чи не найзручніший засіб пересування у будинку. Та це складний механізм, який потребує постійного обслуговування та догляду.  Ми розповідаємо про те, які пошкодження ліфтів трапляються найчастіше, кільки коштує ремонт та чим нам можуть загрожувати несправності. 

Чи часто вам доводиться користуватися громадським транспортом? Журналісти «20 хвилин» перевірили, в якому стані місцевий транспорт. Чи чекати оновлень автопарку? Як дотримуються карантину пасажири, водії та кондуктори? У першій публікації циклу "Наш транспорт" читайте про місцеві тролейбуси!

Про ДТП редакцію "20 хвилин" повідомив читач Юрій. Тролейбус в'їхав у паркан будинку на проспекті Степана Бандери. Чи є потерпілі та які версії пригоди у КП "Тернопільелектротранс"?

keyboard_arrow_up