Транспорт

Від початку 2023 року інспектори патрульної поліції склали вже 56 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Тимчасові зміни в розкладі руху приміських поїздів пов’язані з необхідністю проведення ремонтних робіт рухомого складу.

Відтепер в Україні можна використовувати лише електронне водійське посвідчення в додатку «Дія» без пластикового аналога. Постанову №1299, яка дозволяє це, підписав премʼєр-міністр України. Деталі читайте у нашому матеріалі.

Високі сходи, вузький прохід та відсутність пандусів – частина громадського транспорту повна перешкод для людей з інвалідністю та матусь з візками. Як люди знаходять вихід із ситуації і що пропонує міська влада – далі у нашому матеріалі.

Керувати автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння – небезпечно не лише для водія та пасажирів, а і для інших учасників дорожнього руху.  У 2022 відбулось 93 ДТП з причин керування машини водієм у стані сп’яніння. Сотні п’яних водіїв виявляють патрульні на дорогах Тернопільщини. Хто ці водії та де частіше виявляють? Дивіться інфографіки! 

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на нові поїзди міжнародного сполучення.

У поминальні дні посилять контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах.

З 7 жовтня в Україні запрацював Закон щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора. Є і обмеження, які стосуються так званого «акустичного насилля» пасажирів громадського транспорту. Тепер в транспорті заборонено відтворювати музику, фільми, аудіорекламу, тощо. Ми перевірили, чи дотримуються нових правил у транспорті Тернополя. Про це у матеріалі!

Зміни руху відбулись через проблеми з подачею електроенергії в тролейбусної мережі.

Деякі приміські поїзди тимчасово не курсуватимуть через ремонтні роботи.

keyboard_arrow_up