Транспорт

Велосипед – екологічний та корисний транспорт.  До того ж, весняна тепла погода так і спонукає до прогулянок та подорожей. Та наскільки Тернопіль пристосований до цього екотранспорту і що робити тим, хто не має велосипеда не має, але бажає оцінити його переваги?  Ми знайшли, де можна взяти двоколісник в оренду та запитали у місцевих, де його можна випробувати. 

Сильні морози стали каталізатором обурення тернопільських батьків. Їх дітям доводилося чекати тривалий час на зупинці, щоб сісти у транспорт. Туди заходять і дорослі пасажири, та й час прибуття на зупинки непродуманий. Уроки в цей час уже йдуть.  Ми перевірили, кого насправді возять у шкільних тролейбусах та чи ходять вони за розкладом.

Ліфт – чи не найзручніший засіб пересування у будинку. Та це складний механізм, який потребує постійного обслуговування та догляду.  Ми розповідаємо про те, які пошкодження ліфтів трапляються найчастіше, кільки коштує ремонт та чим нам можуть загрожувати несправності. 

Чи часто вам доводиться користуватися громадським транспортом? Журналісти «20 хвилин» перевірили, в якому стані місцевий транспорт. Чи чекати оновлень автопарку? Як дотримуються карантину пасажири, водії та кондуктори? У першій публікації циклу "Наш транспорт" читайте про місцеві тролейбуси!

Про ДТП редакцію "20 хвилин" повідомив читач Юрій. Тролейбус в'їхав у паркан будинку на проспекті Степана Бандери. Чи є потерпілі та які версії пригоди у КП "Тернопільелектротранс"?

Зміни у маршруті автобусу №19 відбулися 14 грудня. Маршрут змінили на численні прохання жителів міста, кажуть у міській раді. Як тепер їде маршрутка, який інтервал між зупинками - у матеріалі. 

У редакцію “20 хвилин” звернулась читачка із скаргою на те, що вона не змогла оплатити проїзд у громадському транспорті банківською картою.  Журналісти вирішили перевірити, чи працює оплата проїзду банківськими картками у маршрутках та тролейбусах міста.   

У редакцію “20 хвилин” звернулась тернополянка Марія Жук, яка працює у обласній дитячій лікарні. Жінка поскаржилась на відсутність нормального транспортного сполучення  із медзакладами, які розташовані на вулиці Сахарова.

Штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів на іноземній реєстрації почали діяти уже з 22 серпня. Власникам машин на єврономерах, які не оформили свої транспортні засоби, загрожують великі штрафи. 

keyboard_arrow_up