Транспорт

Тернопільські служби таксі та громадський транспорт традиційно працюватимуть у новорічну ніч і у святкові дні. У які години курсуватимуть і скільки вартуватиме проїзд – з’ясував журналіст «20 хвилин».

16 грудня у Тернопіль з чеського міста Маріанські Лазні прибув другий з п'яти вживаних тролейбусів, що міська влада закупила за кошти з бюджету.

Один з п'яти тролейбусів Škoda 24Tr Irisbus Citelis 2006 року випуску привезли до комунального підприємства 25 листопада. Раніше цим громадським транспортом перевозили пасажирів у чеському місті Маріанські Лазні.

Нова послуга під назвою “Єдиний квиток” з 1 жовтня запрацювала в Тернополі. Тепер тернополяни можуть в будь-якому громадському транспорті здійснювати безкоштовну пересадку протягом 30 хвилин. Ми перевірили, як ноу-хау поки що працює у Тернополі.

З 1 жовтня проїзд у Тернополі став дорожчим. Замість 7 гривень, тепер у громадському транспорті треба дати від 8 до 10 гривень. Проїхати можна, тільки оплативши проїзд безготівковим способом, а водії не мають права розраховувати пасажирів готівкою. Та це тільки на словах. Насправді, у перший день впровадження інновацій, панує цілковитий хаос. Оплатити без проблем можуть тільки ті люди, які мають відповідні картки – як «Файну», так і банківські (з чіпом).  Журналісти «20 хвилин» перевірили, як все «працює». Про всі недоліки і переваги нововведень, розповідаємо нижче. Будемо вдячні за підписку на наш матеріал. Завдяки Вашій підтримці наша редакція і надалі може залишатися незалежною.

Журналісти «20 хвилин» перевірили, яка температура у місцевому транспорті. Як справляться водії та пасажири і чи працюють кондиціонери в нових автобусах. Чи спекотно, як у лазні? Це був дуже цікавий експеримент! Ви самі можете переконатись, подивившись відео. Авторизуйтесь або підпишіться, щоб дочитати до кінця. Лише завдяки вашій підтримці ми можемо готувати більше таких текстів. Дякуємо, що лишаєтесь з нами!

У Тернополі, окрім комунального транспорту, перевезенням пасажирів займаються і приватні перевізники. Квитки у маршрутках видають не всім. А отже, частину доходу можуть класти собі у кишені як водії, так і власники маршруток. Чи контролює цей процес міська рада та скільки у вигляді податків може втрачати місто через недобросовісних перевізників?  Журналісти 20 хвилин» провели експеримент та перевірили, скільки коштів проходять повз каси у маршрутках. 

Електросамокат – дешевий та екологічний вид транспорту, який не потребує особливих навичок в кермуванні навіть для тих, хто вперше став на нього У Тернополі вже діє прокат електросамокатів, а 11 червня стартує ще один. Ми розповімо вам скільки це вартує, де можна покататися та за скільки.

У 2020 році до складу Тернопільської ОТГ увійшли 11 населених пунктів: Тернопіль та десять сіл. Чи можна без проблем дістатися  до сіл громади та скільки це вартує?

Велосипед – екологічний та корисний транспорт.  До того ж, весняна тепла погода так і спонукає до прогулянок та подорожей. Та наскільки Тернопіль пристосований до цього екотранспорту і що робити тим, хто не має велосипеда не має, але бажає оцінити його переваги?  Ми знайшли, де можна взяти двоколісник в оренду та запитали у місцевих, де його можна випробувати. 

keyboard_arrow_up