Жінки є розумні, дурні і красиві, каже зірковий фотограф Олександр Ктиторчук (ЩЕ ФОТО, ВІДЕО)

46-річний епатажний фотохудожник, один із найбільш високооплачуваних в Україні Олександр Ктиторчук відверто називає себе бабієм та маніяком.
Жінки є розумні, дурні і красиві, каже зірковий фотограф Олександр Ктиторчук (ЩЕ ФОТО, ВІДЕО)

Він переконаний, що для красивого фото обов’язково потрібен тісний емоційний зв’язок між моделлю та фотохудожником. У своїх численних інтерв’ю не заперечує, що й сам не раз мав зв’язки зі своїми моделями — не тільки емоційні, а й фізичні. Запевняє, що на фотосесіях може, за потреби, переконати роздягтися будь-яку жінку.

Загалом у питаннях статі вважає себе глибоким знавцем психології. Жінок ділить  на три категорії — розумних, дурних і красивих. А чоловіків на дві — бабіїв та алкоголіків. Причому алкоголіки — це нереалізовані бабії.
Як подібні переконання допомагають йому творити фото, за які багато платять, розмовляємо з паном Ктиторчуком у день його приїзду до нашого міста. У Тернополі він був одним із суддів на відбірковому турі конкурсу “Міс України-2010”.
Якісне фото, каже він, вийде тільки тоді, коли людина відверта й відкрита. А нефотогенічними, переконався, вважають себе саме ті, хто замкнений і нещирий не тільки з оточуючими, а й із самим собою.
ОЦІНЮЄ ЛЮДЕЙ МИТТЄВО
— Перед вашими очима на конкурсах краси пройшло вже не менше 15-ти тисяч красунь. Кого помічаєте на подібних конкурсах, а хто залишається поза увагою?
— Увагу звертаю на всіх. Не тільки на конкурсах, а навіть на вулиці. І роблю дуже миттєві висновки. Побачив, оглянув із ніг до голови, склав собі характеристику — і пішов далі.
— А якщо говорити саме про молодих дівчат?
— Найперше у них має бути сексуальність. А також   те, що я називаю одкровенням. Воно або є, або його немає. 
— Як знаєте, що ваші миттєві висновки про людей  правильні та об’єктивні? Із чим звіряєтесь?
— А для чого? Я просто знаю, що вони правильні. Мені ж не треба нікому нічого доводити. Якщо людина замкнена в собі — я бачу, що вона замкнена. Дуже багато навколо тих, хто, образно кажучи, завжди тримає дулю в кишені.
— Ви себе ніколи не ловили на цинізмі?
— Цинічний не я, а ті, хто не відкривається іншим. Я відкритий у думках та висловлюваннях. Так, мене за це критикують. Але, вибачте, це не цинізм. Навпаки, — велика любов до людей.
Насправді світ примітивний. Це ми робимо його складним. Наприклад, багато переймаються питанням: “Що потрібно жінці?”. А все просто. Якщо жінка має від чоловіка правильне обмеження свого маразму — вона щаслива. Чоловік має врівноважувати жінку. І мій прямий текст, —  саме той обмежуючий фактор.
Нерідко буває — заходить до студії якась Маруся, із тих, що “така фешенебельна, що мені нерентабельно”. А я підходжу до неї й кажу: “Вибач, зніми, будь ласка, дуру з лиця”. І вона раптом розуміє, що справді, так є. Але інакше, ніж прямим текстом їй цього не скажеш.

А зазвичай чоловіки бояться це робити. Починають говорити компліменти. А жінка робить ще більшу дуру на лиці. І в результаті у них не виходить нічого доброго...
— Чим зараз вас ще можуть здивувати люди?
— Отим самим одкровенням. Бо його мало. А дивує саме те, чого мало. Також мало професіоналізму, мало безпонтовості. У нас 90% людей живуть у підкрученому стані власної важливості. Якщо в людини цього немає — мені це подобається. Люблю шукати таких. Як колись Діоген.

— І часто знаходите?
— Нечасто, але, напевно,  частіше ніж інші. Часом щирість, тобто справжню людину, можна знайти й там, де її, здавалося б, нема. Якщо до людини відверто ставишся — вона відкривається. І з’являється оте справжнє.
 ДІМ У ГОЛОВІ
— Чим зараз заробляєте більше — дизайном інтер’єрів чи фотографією?
— І тим, і тим. Власний корабель, на якому вже чотири роки живу та працюю, теж приносить гроші.
— Ще не виникало бажання пустити коріння десь на суші?
— Загалом можу сказати, що живу в світі, серед людей, у просторі. А конкретне місце для мене не так важливе. Я не соціальна людина, мені все одно, де я живу. Важливо інше —якою енергетикою наповнюється простір довкола мене. І хто його наповнює. Мій дім завжди зі мною. Він — у моїй голові, а не в якомусь певному місці.
— Серед відгуків на форумі вашого сайту є такий: “Де починається прибуток — там закінчується творчість”. Вашої відповіді там немає...
— Бо таких людей я завжди прошу: “Дівчатка і хлопчики, ніжки в ручки, вилазьте з Інтернету — і давайте пішочком до мене в гості, на каву. І ми з вами сядемо й поговоримо. І розберемося з  питаннями про творчість”.
Бо Інтернет — це дуже специфічна інформаційна зона. І серйозно до нього ставитись не варто. Інтернет придатний хіба для того, аби посидіти-поговорити, коли когось жаба дусить. Жаба ж, як відомо, улюблена “тварина” в нашій державі, я розумію. Ну, як дусить вона тебе, — прийди і поговори зі мною наживо. Я максимально відкритий до спілкування. Все дуже просто. У мої двері може зайти будь-хто. А Інтернет...
— То Інтернет-залежність вам не загрожує?
— Ні, Інтернетом не хворію зовсім. Діти в мене ним хворіють. Особливо молодший син. Але все менше і менше. От нещодавно відправив його в гори з друзями. Просто сказав: “Так, ану вилізли всі з Інтернету і поїхали в Карпати!”. Зателефонував друзям у Карпатах, котрі мали їх зустріти. Питаю: “У вас Інтернет є?”. Кажуть, є. Попросив: “Приїдуть мої хлопці — скажіть, що нема”. Так і зробили.
Після повернення син зізнався: “Тату, я бачив, що в них є Інтернет. Але він мені там особливо й не був потрібен. Настільки цікаве там все решта...”.
"Я - ІДЕАЛЬНА МОДЕЛЬ"
— Чи легко вас фотографувати? Ви дуже вимогливі до інших фотографів?
— Мені однаково. Я ж не дівчинка, якій дуже хочеться собі подобатись. Загалом, якщо людина собі не подобається на фотографії, то це, вибачте, лише її власний головний біль. Якщо ви в маразмі, то й ваші фото будуть в маразмі. А якщо ви не в маразмі, то кожне фото — це частинка вас, і воно буде органічним. Інша справа, коли фотограф робить фото для того, аби продати, то, звісно, намагається цей маразм прибрати. І тут вже все залежить від того, наскільки він вміє це зробити.
— А вам художнє фото робили? Перед ким зі студійних фотографів ви можете відкритися так, як того  вимагаєте від своїх моделей?
— Я відкритий потоково, постійно. Відкритий і зараз. Тому фото, яке тут робить ваш фотограф, — вже художнє. Мені не потрібно перед кимось спеціально відкриватися. Справді художнє фото зі мною може зробити будь-хто. Я в цьому плані, напевно, ідеальна модель.
"ТАКЕ Я НАЗИВАЮ РОЗВОДОМ ЛОХІВ НА БАБЛО..."
— Якось ви зізналися, що деяких людей, котрі приходять до вас робити фотосесії, ви самі відмовляєте від цього. Коли?
— До прикладу розповім один випадок. Приїхала мати, привезла доньку, аби зробити їй портфоліо. Були вони, до речі, десь із Західної України. А матері у ставленні до рідних доньок дуже рідко бувають об’єктивними. Для кожної її чадо — найкраще...
І от вона вирішила віддати доню в одне зі столичних модельних агенств. Я такі   називаю “розвод лохів на бабло”. Їй сказали: “Звісно-звісно! У вас така чарівна донька! А яке в неї волосся!.. Півтори тисячі — навчання у школі, тисяча — портфоліо, і ми вам гарантуємо, що ваша дівчинка стане зіркою!”. І мати повелася. Єдине, на що їй вистачило розуму, — це послухати пораду іншої жіночки звернутися до одного “хорошого фотографа, який все вміє. І зробить дешевше”. І їй дали мій телефон.
При зустрічі мати радиться зі мною: “Знаєте, ми маєм трикімнатну квартиру, то напевно її продамо, заплатимо за модельне агенство. Ще трохи й залишиться. Поживемо поки у сестри. А там — як доня стане зіркою — купимо квартиру в Києві...”. Я й кажу їй: “Чуєш, ти на себе в дзеркало дивилася? А на доньку?”. Дістаю фотографії справді красивих дівчаток. Лялечок. Тримаю ці фото поруч з обличчям доньки. І кажу: “Ану порівняй”...
— Яка була реакція?
— Вони слухали мене хвилин зо двадцять. Донька взагалі була в шоці. А мати почервоніла і — не повірите — падає на коліна, плаче, дякує, цілує мені руки... Дійшло. Наче розкодував. Тож вважаю, що я таки велика людина — що не заробив на ній і не поламав життя дитині.
— Чи можуть бути подібні випадки у нашому провінційному місті? Як оцінюєте тернопільських дівчат?
— Тернопіль мені видався подібним на Бердичів, у якому я народився. Таке ж тихе провінційне містечко. Для мене нема негативу в понятті провінція. Навпаки, тут дуже гарно. Люди дуже добрі. Всі всіх знають. Таке відчуття ще зберігається у містах, що мають до 100-200 тисяч населення. Це кайф.
А провінційні дівчата відрізняються від столичних насамперед тим, що мають у собі більше того самого одкровення. Столичні вже трохи хворіють усвідомленням власної важливості. А в дівчатах із провінції більше справжнього. І це добре. 


 фото з сайту aktstudio.net

 

 

Коментарі (37)
 • Анонім

  Гарні фото,  цікаві, особливо останні дві і ше портрет дівчини, вона така трохи здивована, давно шукаю в людях щось подібне
 • Анонім

  Коментар видалено...
 • Анонім

  Коментар видалено...
 • Анонім

  Такого говнофотографа еще поискать надо. Если это искусство-то путин не хуйло) Зато понтов немеряно и чсв до небес. Это прекрасно видно по всем передачам, где это чмо участвует. Уровень гораздо ниже плинтуса. И как это уг вообще смогло как-то раскрутится. Мир с ума сошел.
21:00 Коли і де саме з'являться платні дороги play_circle_filled 20:00 Олімпіада 2018: Підручний показав сьомий результат у змішаній естафеті 19:00 Школа мистецтв до Струсова не переїжджає, заявив заступник голови облради 18:00 Як живуть українці у Нідерландах 17:01 Чоловік подзвонив на "102" і заявив про початок бойових атак у Тернополі та масові пожежі play_circle_filled 16:35 Від Збаразького кільця до 15 Квітня стоїть близько десяти тролейбусів. Люди йдуть пішки photo_camera 16:05 У Чорткові батьки уже втретє забирають дитину з садочка із синцем 15:15 Депутат міськради, підозрюваний у хабарництві, не сидітиме під домашнім арештом 14:50 У Центрі підрізали тернополянина. Нападник встромив чоловікові ножа в живіт 14:35 Вперше на лижі. У Тернополі провели благодійну акцію для дітей play_circle_filled photo_camera 13:40 Священик з Тернопільщини проводить молитви і благословляє у Instagram play_circle_filled 13:07 Тернополяни потребують якісної питної води на "Дружбі". Просять облаштувати бювет 12:22 Порошенко підписав указ. Хлопців з Тернопільщини знову покличуть до війська

Депутат міськради, якому прокуратура оголосила підозру в отриманні 1500  доларів хабара, таки не сидітиме під домашнім...

play_circle_filled

Батько загиблого на Майдані уродженця із Тернопільщини Устима Голоднюка розповів, як йому вдалося пережити загибель сина.

СБУ разом із Генеральною прокуратурою викрили на хабарі кременецького прокурора.

Добровольці АТО, які мають відповідне посвідчення про статус, при наявності пільгової картки мають право на безкоштовний...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up