Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування)

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування)
  • 6 липня - Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу»
  • Традиція брати собаку в офіс зародилася 17 років тому у США. У нас ця практика відносно нова.

Журналістка "20 хвилин" запитала тернополян чи підтримують вони таку ініціативу, та чи планують брати своїх домашніх улюбленців у цю п’ятницю на роботу.

Тернополяни здебільшого з усмішкою реагують на запитання чи візьмете ви з собою собаку на роботу, ніхто з опитаних раніше не чув про існування такого дня.

Економіст Дмитро вважає, що така акція не є потрібною. Чоловік розповідає, що працює в офісі і його собака навіть на один день заважала би усім працівникам.

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування), фото №1 на сайті 20minut.ua

  • Собака у мене чимала, лабрадор, тому на роботу я його точно б не зміг взяти, - каже Дмитро. – Ну і важливо, аби  керівництво і колеги були готові до візиту чотирилапого друга на роботу. Треба попередньо обговорити це питання, а також дізнатися, чи не страждає хтось із співробітників на алергію через собачу шерсть.

Тернополянин зазначає, що, на його думку, за кордоном така практика може і вітається, а у нас люди не будуть сприймати таку акцію.

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування), фото №2 на сайті 20minut.ua

А от пенсіонерка Світлана вже не одноразово бере свою собаку Епіхель на роботу.

Працює жінка продавцем в квітковому магазині. Каже, що їй собака на роботі не заважає, а навпаки піднімає настрій усім покупцям. Раніше пенсіонерка ніколи не чула про святкування такого дня, але цієї п’ятниці обов’язково візьме собаку з собою.

  • Я думаю святкування такого дня - є цікавою ідеєю. Бо собаки упродовж дня дуже сумують за своїми господарями, - каже пані Світлана.

На думку тернополянки, один день у році кожен може спробувати взяти з собою домашнього улюбленця, бо собака на роботі дарує радість спілкування з нею усім оточуючим.

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування), фото №3 на сайті 20minut.ua

У тернополянки Софії собака породи лайка, яка називається Моніка. На думку жінки, акція «Візьми собаку на роботу» немає сенсу та й мало хто з роботодавців погодився би долучитися до її проведення.

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування), фото №4 на сайті 20minut.ua

  • Ну для чого мучити і собаку, і співробітників? Собаки це ж живі істоти, які потребують багато турботи і уваги, а на роботі ти зайнятий іншими справами, - каже жінка.

Для чого мучити і собаку, і співробітників. Як тернополяни ставляться до акції «Візьми собаку на роботу» (опитування), фото №5 на сайті 20minut.ua

Коментарі (1)
  • David Starr
    Собаки бувають різні.

keyboard_arrow_up