Авто

Для значної кількості тернополян наблизився період обміну свого посвідчення на таке, що дійсне протягом 30 років.  

Перша офіційна європейська Tesla Model 3 в Україні попрямувала до Тернополя.

П’ятдесятивідсотковою знижкою при сплаті акцизного податку  на розмитнення “євроблях”, яка діє протягом 90 днів, можна скористатись всього один раз.

Чекали ще більше пристроїв для вимірювання швидкості TruCam на дорогах України?  Тоді маємо для вас хорошу новину. З 1 грудня патрульна поліція використовуватиме ще 6️ додаткових пристроїв TruCam.

Дещо про закони по іноземній реєстрації, які прийняли та минулого тижня. Поліцейський розказує про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою.

Найближчими днями на території Тернопільщини очікується несприятливе зниження температури до мінусової позначки, можливий мокрий сніг, а на дорогах - ожеледиця.

Фото раритетних тернопільських машин кінця 90-х-початку 2000-х опублікував на своїй сторінці в соцмережі колекціонер світлин старого Тернополя Віктор Мадрі

Парламент встановив базові ставки для розмитнення, а також коефіцієнт віку машин.

Верховна Рада ухвалила рішення про збільшення штрафу за водіння без паска безпеки. Він зросте у 17 разів і становитиме 850 грн.

Найпопулярнішою маркою залишається Nissan. У 2018-му таких авто зареєстрували на 84% більше, ніж минулого року. Вартість «заправки» електромобіля в декілька разів нижча, ніж у бензинового чи дизельного авто.

keyboard_arrow_up