Авто

Фото раритетних тернопільських машин кінця 90-х-початку 2000-х опублікував на своїй сторінці в соцмережі колекціонер світлин старого Тернополя Віктор Мадрі

У смартфоні кожної людини є маса інформації, у тому числі і персональної. Фото, повідомлення, контакти, історія пересувань, банківські картки тощо. Тепер у вашому телефоні може бути ціла держава. Минулого тижня на всеукраїнському рівні презентували програму «Дія», яка повинна стати зручним та надійним сервісом, який допоможе отримувати різні послуги. Та чи так це насправді, що думають тернополяни, розбиралися журналісти "20 хвилин". 

Для значної кількості тернополян наблизився період обміну свого посвідчення на таке, що дійсне протягом 30 років.  

Перша офіційна європейська Tesla Model 3 в Україні попрямувала до Тернополя.

П’ятдесятивідсотковою знижкою при сплаті акцизного податку  на розмитнення “євроблях”, яка діє протягом 90 днів, можна скористатись всього один раз.

Чекали ще більше пристроїв для вимірювання швидкості TruCam на дорогах України?  Тоді маємо для вас хорошу новину. З 1 грудня патрульна поліція використовуватиме ще 6️ додаткових пристроїв TruCam.

Дещо про закони по іноземній реєстрації, які прийняли та минулого тижня. Поліцейський розказує про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою.

Найближчими днями на території Тернопільщини очікується несприятливе зниження температури до мінусової позначки, можливий мокрий сніг, а на дорогах - ожеледиця.

Парламент встановив базові ставки для розмитнення, а також коефіцієнт віку машин.

Верховна Рада ухвалила рішення про збільшення штрафу за водіння без паска безпеки. Він зросте у 17 разів і становитиме 850 грн.

keyboard_arrow_up