Авто

З 1 липня в Україні завершилася дія податкових пільг на бензин, газ та дизпаливо. Від цього часу ціна на паливо почала зростати.

Купити автомобіль «на ходу» до 12 тисяч гривень – на Тернопільщині цілком реально! Натомість вартість найдорожчої легківки становить кілька мільйонів гривень. Ми зібрали пропозиції продажу авто у двох цінових категоріях – топ-10 найдешевших і найдорожчих. Дивіться у матеріалі, які автомобілі продають та в якому вони стані.

Спершу учень автошколи повинен засвоїти курс теорії, успішно скласти теоретичний іспит в Сервісному центрі МВС, і після цього він допускається до навчання з практичного курсу. Також дозволили вивчати теорію та практику в різних автошколах.  На момент здачі теоретичного іспиту в Сервісному центрі МВС учень має досягти вісімнадцятиліття. 

Коли на трасі посеред дороги з’являється «каша» зі снігу та болота, це може призвести до  втрати щеплення, і зробити авто повністю некерованим. Не перевищуйте швидкість, не йдіть на обгін, а при виникненні перших ознак сковзування автомобіля скиньте газ та скоректуйте напрямок і рух автомобіля. Авто довго і до робочої температури не прогріваємо. Ніколи! За ніч охолоне все авто, а гріти ви будете тільки двигун. Що обов’язково має бути в авто взимку – порадили автоексперти з власного досвіду. А також підказали, як поводитись на дорозі, якщо мороз і туман одночасно.

Власники елітних автомобілів перерахували 313,6 тис. гривень транспортного платежу.

Ми зібрали оголошення від тернополян, які продають свої автівки.  Дехто готовий продати машину за безцінь. Дивіться у якому стані автомобілі та скільки вони коштують.

Рекомендовано змінювати літні шини на зимові тоді, коли середньодобова температура повітря буде нижче + 7°С. Адже, зниження температури повітря суттєво впливає на структуру та властивості літніх шин.

Журналісти «20 хвилин» дізналися, які ціни на тернопільських АЗС та чи всюди є пальне.  Вартість актуальна — перевірено 28 березня.

В Україні у воєнний час діють нові правила допуску до керування автомобілем.

keyboard_arrow_up