Авто

У соцмережах тернополяни жаліються, що патрульні уже не штрафують водіїв, які паркують свої автомобілі у забороненому місці.

Саморобний автомобіль Buggy за два місяці сконструювали жителі Підволочиського району Тернопільської області села...

Переобладнання, окрім технічних питань, включає також юридичні. Чи обов’язковим є реєстрація переобладнаного на газ...

О 4-й ранку шляховики відновили посипку мережі доріг. Поки що з профілактичною метою, зважаючи на недільну ожеледицю, незручності...

На вулиці Об’їзній увагу патрульних привернув автомобіль Mercedes-Benz, який здійснював небезпечні маневри, у вівторок, 7 березня, близько 18-ї години.

26 автогрейдерів з 10 години чистять дорожнє покриття від опадів. Також автошляхи Тернопільської області продовжують посипати за допомогою 55 піскорозкидачів.  

Залежно від вартості легкового автомобіля, до Пенсійного фонду доведеться платити 3-5%  

Процедуру перереєстрації необхідно зробити протягом 10 днів з дня встановлення обладнання. Власникам переобладнаних транспортних засобів видаються нові свідоцтва про реєстрацію із зазначенням особливостей конструкції транспортного засобу.

Планують реконструювати найбільш навантажені трас та автошляхів до місць паломництва. Йдеться про дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Т-09-03 Галич-Городок, Т-20-06 Городище-Зарваниця-Бучач, Р-26 Острог-Кременець-Почаїв-Радивилів, Р-32 Кременець-Біла Церква-Ржищів, Р-43 (М-19)-Ланівці –(Р-32).  

На сайті президента ініціювали петицію для безкоштовного розмитнення авто з Європи старших 10-15 років.  

Погода в нашій області й далі погіршуватиметься, прогнозує Тернопільський гідрометеорологічний центр.

Патрульні поліцейські Тернополя закликають водіїв не залишати цінних речей в салоні автомобіля. Найчастіше приманкою для крадіїв є автомагнітоли, ноутбуки, жіночі сумки, барсетки, документи, особисті речі та гроші, тощо.   

Аби проїзд автошляхами області був можливим під час завірюх, вздовж ділянок, де найчастіше спостерігаються замети, встановлюють щити та насаджують дерева. Упродовж останніх трьох років дорожники збільшили протяжність пасивного снігозахисту до 30 кілометрів.  

Службоа автомобільних доріг у Тернопільській області замінить інформаційно-вказівні знаки відповідно до нових стандартів, які вступають у дію з 2017 року.