Авто

Водій загинув до приїзду швидкої. Кажуть, що він не впорався з керуванням.

У зв’язку з дощовою погодою у Тернопільській області, патрульні нагадують кілька способів, як вберегти своє авто, у випадку підтоплення доріг та вулиць.

На вулиці Бродівська трапилася ДТП з потерпілими. Молодий водій помер, але не від зіткнення, а через те, що йому стало зле в дорозі. 

Фото раритетних тернопільських машин кінця 90-х-початку 2000-х опублікував на своїй сторінці в соцмережі колекціонер світлин старого Тернополя Віктор Мадрі

У смартфоні кожної людини є маса інформації, у тому числі і персональної. Фото, повідомлення, контакти, історія пересувань, банківські картки тощо. Тепер у вашому телефоні може бути ціла держава. Минулого тижня на всеукраїнському рівні презентували програму «Дія», яка повинна стати зручним та надійним сервісом, який допоможе отримувати різні послуги. Та чи так це насправді, що думають тернополяни, розбиралися журналісти "20 хвилин". 

Для значної кількості тернополян наблизився період обміну свого посвідчення на таке, що дійсне протягом 30 років.  

Перша офіційна європейська Tesla Model 3 в Україні попрямувала до Тернополя.

П’ятдесятивідсотковою знижкою при сплаті акцизного податку  на розмитнення “євроблях”, яка діє протягом 90 днів, можна скористатись всього один раз.

Чекали ще більше пристроїв для вимірювання швидкості TruCam на дорогах України?  Тоді маємо для вас хорошу новину. З 1 грудня патрульна поліція використовуватиме ще 6️ додаткових пристроїв TruCam.

Дещо про закони по іноземній реєстрації, які прийняли та минулого тижня. Поліцейський розказує про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою.

keyboard_arrow_up