У Тернополі поблизу ринку зіткнулися дві іномарки. Один з водіїв травмований (ОНОВЛЕНО)

У Тернополі поблизу ринку зіткнулися дві іномарки. Один з водіїв травмований (ОНОВЛЕНО)
  • Зранку 23 травня на перехресті вулиць Живова та Шептицького у Тернополі трапилася аварія за участі двох автомобілів. 
  • У водія "Шкоди" виявили ознаки алкогольного сп'яніння.

Про аварію редакцію "20 хвилин" повідомили читачі.

— Аварія в 5-й ранку, — йшлося у повідомленні.

Як видно з фото нижче, на місці працюють правоохоронці. Одна з машин марки "Шкода" опинилася на тротуарі і врізалася в МАФ. 

Друга машина — позашляховик. В автомобіля деформована лобова частина.

— 23.05.2021 близько 04:20 год. в м. Тернополі на перехресті вулиць Шептицького-Живова трапилася ДТП з потерпілими між транспортними засобами "Мерседес" та "Шкода". Внаслідок ДТП водій "Мерседеса" отримав тілесні ушкодження. У водія автомобіля "Шкода" були виявлені ознаки алкогольного сп'яніння. Огляд проводився на місці, результат 1.33 проміле. Складено протокол за ч.1 ст.130 КУпАП, на місце події викликано слідчого та бригаду ШМД, — повідомляє речниця патрульної поліції Катерина Басалига.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Ігор Олійник
    Цей хлопака який пив за кермом наказати
  • Валєра Правдоруб
    Жінка в будці добре мабуть злякалася
    Andriy Figol reply Валєра Правдоруб
    Валєра Правдоруб, та злякалася, в 4 годині
  • Roman Kornilov
    Досить вже в 2021 році використовувати слово «іномарки»))))))
    александр лашин reply Roman Kornilov
    Це треш,можно подумати що у нас свій автопром є!
    Yura Kis reply Roman Kornilov
    Roman Kornilov та це жестяк. Таке враження шо за комунів...
  • Василь Змєй
    Якиїсь хиленький мерс виявився .
    Павло Малащук reply Василь Змєй
    Василь Змєй в хорошому авто після лобового зіткнення передок має бути розтовчений, і цілий водій.
    В поганому ці до тй бампер, і водій через лобовуху, або з поламаними ребрами.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
00:00 Редакція «20 хвилин» вітає усіх читачів, наших захисників з Новим 2026 роком! 21:00 Не у всіх громадах засяяли ялинки, більшість встановили шопки: добірка цікавих місць Тернопільщини 20:00 Внутрішньої сили, рідних поруч і лише добрих новин: діти Тернопільщини вітають із Новим роком play_circle_filled photo_camera 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 1 січня 2026 року Від читача 17:02 18 303 консультації надано офісами "Зроблено в Україні" на Тернопільщині 19:00 Новорічні фільми: добірка до 2026 року 18:00 Мінкульт надав нові дозволи Польщі на пошукові роботи у Пужниках 17:00 Тернопільські піаністки здобули перемоги на всеукраїнських і міжнародних конкурсах 16:00 Рік випробувань, рішень та нових відкриттів: яким був 2025-й для підприємців Тернополя 15:00 Віктору Павліку — 60: цікаві факти з біографії артиста з Теребовлі 14:20 Судитимуть чиновника з Тернопільщини за розтрату 400 тисяч з бюджету 13:38 На дорогах Тернопільської громади оголосили «жовтий» рівень небезпеки 13:00 9-місячний Ромчик із Кременця бореться зі СМА: допоможіть зібрати понад мільйон доларів на укол 12:30 Затримали чоловіка, який обікрав лікарняну палату в Тернополі 12:00 Відійшла у вічність викладачка історії та правознавства Галицького коледжу Марія Рудик 11:28 Відкрила фейковий збір на допомогу жертвам атаки в Тернополі: 21-річна тернополянка отримала підозру 10:50 У чому зустрічати Новий 2026 рік, щоб привернути багатство: найкращі кольори 10:26 Комендантська година і новорічна ніч: що можна і що заборонено 09:40 Вночі вулиці Тернополя розчищали від снігу. Якою буде погода у перші дні нового року 09:00 Війна забрала життя Героїв Ярослава Вовчука та Степана Дубляниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up