На Об'їзній "копи" зупинили Mercedes, а за документами був автомобіль Peugeot

На Об'їзній "копи" зупинили Mercedes, а за документами був автомобіль Peugeot

На вулиці Об’їзній увагу патрульних привернув автомобіль Mercedes-Benz, який здійснював небезпечні маневри, у вівторок, 7 березня, близько 18-ї години.

Інспектори зупинили автомобіль, щоб перевірити документи. Однак з’ясувалося, що за вказаною серією зареєстроване авто іншої марки, а саме Peugeot.

«Автомобіль я придбав лише 4 місяці тому, уяви не мав про те, що з документами не все гаразд», – виправдовувався водій.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну супроводили транспортний засіб до відділку поліції.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Масову загибель риби виявили у двох водоймах на Тернопільщині 11:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 березня 11:15 У Бережанах 13-річний підліток на електросамокаті збив літню жінку 11:00 У Тернополі під колеса автівки потрапив пенсіонер Від читача 11:28 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 10:40 Поліція виявила ніж у чоловіка, який перебував у розшуку ТЦК 10:10 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Віталія Дериня та Ігоря Вівчарівського 09:35 Заборонили рух електросамокатів у центрі Тернополя 08:45 На частині Текстильної перекриють одну смугу 08:00 У Тернополі планують створити національний центр протезування та ортезування 22:00 Вулицями Копичинців пройшла традиційна Хресна хода photo_camera 21:00 Врятовані з-під обстрілів: у Тернополі відкрили виставку про евакуацію тварин photo_camera 20:01 У ДТП, де покалічився неповнолітній, винними визнали двох водіїв. Один був п’яним 19:03 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця буде, але слухатимуть не на Тернопільщині. Чому? 18:00 У Лановецькій громаді відкрили меморіальну дошку Герою Ярославу Малишку photo_camera 17:20 Загинув 19-річний студент Тернопільського фахового коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя 16:50 «20 хвилин» підписали меморандум про співпрацю з норвезьким медіа Bergensavisen 16:20 В Україні створили петицію про запровадження безстрокової заборони на полювання 15:38 Російський безпілотник Герань—2, який не здетонував, виявив у полі житель Тернопільщини photo_camera 15:20 У Тернополі знову висаджуватимуть іменні дерева на підтримку ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up