На Злуки пробили шини чотирьом автомобілям

На Злуки пробили шини чотирьом автомобілям

Невідомі пробили шини чотирьом автомобілям у ніч на 19 жовтня. Інцидент стався у дворах будинків на проспекті Злуки, 27 та 31. Мешканці кажуть, що це вже не перший раз водіям роблять таку шкоду.

- У моєму автомобілі пробили два колеса, - розповідає житель будинку на Злуки, 27 Олег Балагуда. -  В кожному колесі по 4 дирки. Шиномонтаж обійшовся в 260 гривень.

Також пошкодили колеса у машині, яка стояла поруч з авто пана Балагуди. Чоловік каже, що два місяці тому пробили колеса ще одній машині, а три місяці тому – п’ятьом. Водії підозрюють в скоєному одного з мешканців.  Але мовляв, його за руку ніхто не зловив, тому звинувачувати його не можуть.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити ЗАЗ в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Ще один водій Володимир розповів, що два місяці тому пробили по дві шини приблизно шістьом автомобілям біля будинку Злуки 31. Серед них і його автомобіль. Чоловік каже, що у поліцію хтось звертався, але чи розслідують цю справу, не знає.

Цього разу пошкодили ще два авто на Злуки, 31.

- Ось стоїть «Таврія», їй пробили шини вже другий раз,- каже житель мікрорайону Віктор. - Я не знаю чи в поліцію хтось звертався.Чому могли нашкодити водіям, причини різні, додає чоловік. Одна з них – брак місць для паркування.- Що тут парковка? Парковка там, йди плати і ставай, - каже чоловік. - Є такі, що через заздрість, є  такі, що просто хочуть нашкодити. А ще тут номерні знаки крали. Один чоловік приїхав з Німеччини, йому познімали номери. Змушений був давати викуп - біля 2500 тисяч.

Керівник сектору комунікації головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергій Крета каже, що від жителів цих будинків за останні тижні заяв у поліцію не поступали по цьому питанні. Раніше траплялися випадки у Тернополі, коли пробивали колеса автівок, зокрема на вулиці Братів Бойчуків. Шини проколювали в автомобілях, які неправильно прикарковані. Правопорушниками виявилися двоє підлітків.

Коментарі (9)
  • Анонім
    А я скажу так , що сам видів одного разу як машина ,що вивозить сміття не могла проїхати через таких м......в котрі ставлять машини де хочуть . Так ось один із працівників взяв і проколов шини автомобілю ,котрий заважав проїзду .
  • Anonymous
    то якого фіга на стоянку не ставить там вона під боком і гаражі є, люди самі винні а потім стогнуть, не треба провокувати бо кожному планка по різному падає
    Anonymous reply Anonymous
    От пілять! А місця на тій стоянці є? А в гаражах що, заїзджай, хто хоче? Та нахрена тут свистіти - стоянки, гаражі. По місту їх масово позакривали, бо хатки треба будувати. Ні одного паркінгу, ні одної стоянки і не думають відкривати, а про таке, як підземний чи багатоповерховий і мови нема, наше дідво у владі про таке навіть і не догадується.

    Народ, з цими проблемами не один одному колеса колоти чи морду бити, а до Надала і його шобли. То їм то треба робити. Пора вже.
    Anonymous reply Anonymous
    по місту не знаю а от в тому районі є
  • Коля Козуб
    я якщо серйозно то вам походу взагалі кукушку здуло, такі статті писати))))
  • Коля Козуб
    в поліцію обовязково треба заявити нехай зразу сбу з собою беруть і криміналістів щоб всі експертизи зробили терміново, там відбитки ножика напевно лишилися
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 «Зима прийшла неочікувано»: як тернополяни у соцмережах реагують на сніговий колапс 21:34 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 січня 21:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 10-11 січня 20:00 Від 350 до 1200 гривень за годину: які ціни на розчистку снігу в Тернополі Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 19:00 У Гаях Шевченківських снігу до двох метрів — люди не пішли на роботу через замети play_circle_filled photo_camera 18:00 Громади Тернопільщини визначилися з форматом навчання 17:15 10 січня у Тернополі почнуть вивозити сніг: не паркуйте авто на маршрутах техніки 16:20 Відійшов у вічність анестезіолог Тернопільського онкодиспансеру Олег Юрик 15:50 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 15:30 Через погоду затримуються 14 потягів 15:15 Техніки не вистачає, тому в хід йдуть лопати: як розчищають двори будинків у Тернополі 14:50 За минулу добу на дорогах Тернопільщини сталося 12 аварій, є травмовані 14:36 СБУ продемонструвала уламки «Орєшніка», яким росія атакувала Львівщину photo_camera 13:33 Поки область думає, у Тернополі з 12 січня діти вчитимуться офлайн 13:15 В аварії у Чортківському районі постраждав чоловік 13:00 Обленерго оновило перелік вулиць і споживачів у графіку відключень світла 12:30 Від 200 до 400 гривень за пластикову чи металеву: де купити лопату для чищення снігу photo_camera 12:05 Мороз до -19: якою буде погода на Тернопільщині 10-12 січня 11:42 На Тернопільщині рятувальники відбуксирували автомобілі швидкої допомоги, які застрягли в снігу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up